Během podzimu nebo zimy byste rádi zavítali do skutečného exotického ráje? Díky akčním letenkám aerolinky Turkish Airlines se za dobrou cenu můžete vydat na Bali. To vás okouzlí přírodou, plážemi i srdečností místních. Zpáteční letenky s odletem z Prahy zakoupíte za 14 690 Kč, daná částka zahrnuje příruční i odbavené zavazadlo. Vybírat můžete z mnoha termínů od října 2020 až do února 2021. Spoustu rad, jak si Bali užít co finančně nejvýhodněji, najdete v našem průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Bali přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní doprava je zatím hodně omezená a do země mohou vstoupit pouze vybrané skupiny osob. Očekává se ale postupné uvolňování.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, před cestou vám doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>. 

 

Určitě nepodceňte cestovní pojištění, při cestě na Bali je jeho vyřízenív podstatě nutností. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude bude z výborně dostupné Prahy. I přesto myslete na to, že letenky představují pouze část nákladů. Asie sice obecně není drahá, ale na Bali ceny pomalu začínají růst (zejména v turistických destinacích). Stále ale platí, že to můžete pojmout lowcost a ušetřit. Nezapomeňte, že pro vstup na Bali potřebujete platný cestovní pas, pro pobyty kratší 30 dní není nutné řešit vízum.

 

Ubytování doporučujeme řešit přes Booking nebo Agodu. Využít můžete také naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme zvolit ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkat. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaDenpasar (Bali)–Praha za 14 690 Kč rezervujte zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky Bali Turkish Airlines
Letenky z Prahy na Bali
Bali z Prahy za 14 690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!