Nemůžete se dočkat chvíle, kdy zase půjde cestovat do exotických rájů mimo Evropu? Už nyní máte možnost si rezervovat letenky na termíny od podzimu až do příštího jara za akční cenu. Navštívit Bali tak můžete za cenu od 13 990 Kč (podmínkou je nákup ve dvou). Výhodou je odlet přímo z Prahy i odbavená zavazadla v ceně. Na nejnižší cenu se dostanete, pokud zvolíte aerolinku Turkish Airlines a termín od září 2020 do března 2021. Jen 500 Kč na osobu si připlatíte, pokud vaše volba padne na aerolinku Qatar Airways a termín od listopadu 2020 do dubna 2021. Spoustu rad, jak si Bali užít co finančně nejvýhodněji, najdete v průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Bali přes CK naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní doprava je zatím hodně omezená a na Bali mohou vstoupit pouze vybrané skupiny osob. Očekává se ale postupné uvolňování, otevření ostrova pro turismus je aktuálně v plánu na září. Dál doporučujeme sledovat situaci.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>. 

 

Určitě nepodceňte cestovní pojištění, při cestě na Bali je jeho vyřízení v podstatě nutností. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude bude z výborně dostupné Prahy. I přesto myslete na to, že letenky představují pouze část nákladů. Asie je sice cenově mimořádně dostupná, na Bali však ceny pomalu začínají růst (zejména pak v turistických destinacích). Stále ale platí, že to můžete pojmout lowcost a ušetřit. Nezapomeňte, že pro vstup na Bali potřebujete platný cestovní pas, pro pobyty kratší 30 dní ale není nutné řešit vízum.

 

Ubytování doporučujeme vyhledávat přes Booking nebo Agodu. Alternativně se můžete registrovat přes tento odkaz a poté provést rezervaci ubytování přes Airbnb se slevou, jakou od nás získáte. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme zvolit ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě chvíli počkat. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaDenpasar (Bali)–Praha s aerolinkou Turkish Airlines za 13 990 Kč rezervujte zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky na trase PrahaDenpasar (Bali)–Praha s aerolinkou Qatar Airways za 14 490 Kč rezervujte zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky na trase PrahaDenpasar (Bali)–Praha s aerolinkou Qatar Airways za 14 790 Kč rezervujte zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Bali Pelikan
Letenky z Prahy na Bali, termíny od října 2020, cena na náhledu je za 2 osoby (tzn. 13 990 Kč za osobu)
Bali z Prahy za 13 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!