Vaším snem není Thajsko, kterého se týkal předchozí tip, ale Bali? Nizozemská aerolinka KLM nabízí akční letenky i do této destinace. Zpáteční letenky vás tak aktuálně vyjdou na velmi dobrých 12 590 Kč. Cena to je zajímavá sama o sobě, ještě ji ale vylepšuje fakt, že odlétat budete z Prahy a nárok máte na příruční i odbavené zavazadlo zdarma. Vybírat můžete z termínů od září do prosince, moc jich není, ale dovolená se poskládat dá. Každopádně to chce kvůli menší dostupnosti příliš dlouho neváhat. Pro vstup na indonéský ostrov Bali potřebujete cestovní pas, pro pobyty kratší 30 dní není nutné řešit vízum. Spoustu užitečných rad k vaší cestě pak najdete v našem průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy na Bali přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, před cestou vám doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu s kupou rad >>. 

 

Před odletem rozhodně nepodceňte cestovní pojištění. Při cestě na Bali je v podstatě nutností, bez něj v případě lékařského ošetření vaše peněženka krutě zapláče. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem čehokoliv si i přesto jako raději propočítejte všechny náklady – myslete zejména na ubytování, dopravu a stravování. Dobrou zprávou je, že Asie obecně není drahá. Na Bali sice ceny rostou (zejména pak v turistických destinacích), stále ale platí, že to můžete pojmout lowcost, stravovat se jako místní atd.

 

Ubytování doporučujeme řešit přes Booking nebo Agodu. Využít můžete také tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Pokud na delší lety nejste zvyklí a na Bali/v Asii budete poprvé, na prvních pár dní může být rozumné se aklimatizovat v Denpasaru, kam přiletíte, a teprve poté vyrazit dál po ostrově.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaBaliPraha za 12 590 Kč rezervujte zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Bali akční letenky z Prahy 2020
Letenky na Bali s odletem z Prahy
Bali z Prahy za 12 590 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!