I když už jsem o levné dovolené z Prahy  na Bali psal před několika dny, využijeme poslední volný termín, mající smysl, k připomenutí této akce. Pro názornost jsem zvolil 4* hotel nedaleko letiště, ale nedoporučuji ho rezervovat na celou dobu pobytu. V Denpasaru můžete strávit 1-2 dny na aklimatizaci a zvyknutí si na časový posun, pak bych zamířil dál na ostrov. Ubytování klidně můžete řešit až na místě, ukázka hotelu je především pro názornost, že ubytování na Bali není drahé.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost tomu, že jde o období listopad – prosinec, kdy začíná období deštů.  Více k počasí tomto období napsal Bíbr na svém blogu zivotnabali.cz (známý, co už tam několik let žije a ví, o čem píše). Osobně bych z termínu v listopadu neměl větší obavy, ale určitě je dobré na to čtenáře upozornit. Prosincové termíny bych už bych hodně zvažoval, je to v období deštů. I proto připomínám tuto akci, protože je volný poslední termín, mající dle mého smysl.

 

Letenky Praha – Bali – Praha za 12590Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Volil bych termín 3. – 26. listopadu. V úvahu připadá i 3. – 12. listopad, ale ten mi přijde na návštěvu Bali dost krátký.

 

 

Bali

 

 

V ceně máte krom příručního i dvě odbavená zavazadla po 23kg. Jak vidítě, datumů je celá řada, já pro názornost zvolil období 3. – 19. listopadu.

 

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

 

Pro názornost jsem zvolil Grand Bimasena za 7466Kč/celý pobyt/2 osoby. Opět opakuji, že nepokládám za rozumné strávit 15 dní na Bali v Denpasaru a dávám to jen pro příklad toho, že na Bali ubytování nemusí být drahé. Stačí vzít hotel na 1-2 noci, abyste po dlouhé cestě, změně počasí a časovému posunu zrelaxovali. Kam zamířit dál bych se inspiroval třeba právě na stránkách zivotnabali.cz.

 

Bali

 

Bali z Prahy na 21 dní ve 4* hotelu se snídaní za 16090Kč! (letenky + 4* hotel)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!