Bali z Prahy na 21 dní ve 4* hotelu 16950Kč! (letenky + hotel)

Bali z Prahy na 21 dní ve 4* hotelu 16950Kč! (letenky + hotel)

Na několik posledních termínů jsou dostupné letenky z Prahy na Bali a zpět za skvělých 12390Kč. V ceně letenky je přitom zavazadlo o váze 23kg a její cena je konečná, vč. všech poplatků. Zbytek ceny tvoří skvěle hodnocený 4* hotel s bazénem. Vybrat si můžete samozřejmě ubytování jiné, případně to řešit až na místě, dle toho, kde zrovna budete. To už je zcela na vašich prioritách a rozpočtu. Hotel uvádím zejména pro ukázku toho, že i kvalitní ubytování nemusí být drahé.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Bali – Praha zakoupíte zde << Kalendář termínů >>

Letenky na BAli

Já pro názornost zvolil období 22. září – 15. října. O počasí se bát nemusíte, deštová sezona přichází až později. Více o počasí a Bali celkově naleznete zde >>

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >> (ceny začínají na 500Kč/osobu/pobyt)

Já pro názornost vybral toto ubytování za 9155Kč, tedy cca 4570Kč za osobu a pobyt. Vybrat si ale samozřejmě můžete dle vlastních preferencí, případně si vzít hotel na první dvě noci a pak si shánět ubytování na místě dle toho, jak se kde budete chtít zdržet. To už je zcela na vás. Vždy je ale rozumné projít si recenze na Bookingu či Tripadvisoru.

61536459

Hodně lidí řeší stravu, poměrně zbytečně. Na Bali je možností stravování plno a najíte se do sytosti za 30-40Kč. V podstatě tedy proti ČR ještě ušetříte :).

Zajímavou alternativou je ubytování v resortu Bali Butterfly, který má českého majitele a jsem s ním v kontaktu. Ten připravuje krom ubytování v resortu pro své klienty i individuální programy – potápění, turistika, relax, sidha lidové léčitelství. Je to tak vhodná volba pro ty čtenáře, kteří chtějí mít dovolenou co nejpohodlnější a bez jazykových bariér. Napsat mu můžete na email gotobali@email.cz

IMG_1482

Víza potřebovat nebudete, stačí cestovní pas s 6 měsíční platností. Nezapomente rovněž na pojištění a budete-li si půjčovat auto/motorku i mezinárodní řidičský průkaz.