Akčních letenek na trase Praha – Bali – Praha za 12590Kč využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu na Bali. Pro názornost jsem zvolil 4* hotel nedaleko letiště, ale příliš nedoporučuji ho rezervovat na celou dobu pobytu. V Denpasaru můžete strávit 1-2 dny na aklimatizaci a zvyknutí si na časový posun, pak bych zamířil dál na ostrov. Ubytování klidně můžete řešit až na místě, ukázka hotelu je především pro názornost, že ubytování na Bali není drahé. Termínů je více, snadno si tak můžete dobu pobytu na Bali uzpůsobit svým potřebám.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost tomu, že jde o období listopad – prosinec, kdy začíná období deštů.  Více k počasí tomto období napsal Bíbr na svém blogu zivotnabali.cz (známý, co už tam několik let žije a ví, o čem píše). Osobně bych z termínu v listopadu neměl větší obavy, ale určitě je dobré na to čtenáře upozornit.

 

Letenky Praha – Bali – Praha za 12590Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Bali

 

 

V ceně máte krom příručního i dvě odbavená zavazadla po 23kg. Jak vidítě, datumů je celá řada, já pro názornost zvolil období 3. – 19. listopadu.

 

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

 

Pro názornost jsem zvolil Grand Bimasena za 6150Kč/celý pobyt/2 osoby. Opět opakuji, že nepokládám za rozumné strávit 15 dní na Bali v Denpasaru a dávám to jen pro příklad toho, že na Bali ubytování nemusí být drahé. Stačí vzít hotel na 1-2 noci, abyste po dlouhé cestě, změně počasí a časovému posunu zrelaxovali. Kam zamířit dál bych se inspiroval třeba právě na stránkách zivotnabali.cz.

 

Bali

 

 

Mimochodem, chystáme článek na téma „Svatba na Bali“ (budeme na Bali za 14 dní a samotné nás to zajímá). Pokud by vás k tomu cokoliv zajímalo, nebo naopak byste měli informace, které by se nám ke článku hodily, napište mi na email levnocestovani@email.cz a já je rád do článku doplním.

 

Bali z Prahy na 15 dní ve 4* hotelu se snídaní za 15650Kč! (letenky + 4* hotel)

6 komentářů u „Bali z Prahy na 15 dní ve 4* hotelu se snídaní za 15650Kč! (letenky + 4* hotel)

 • 12.7.2016 (19:19)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  letíme na Bali v polovině října a v Šanghaji máme 11 hodin na přestup – nevíte, co se tam dá za tu dobu stihnout? Případně na co si dát pozor na letišti – předpokládám, že nápisy tam mají i v angličtině 🙂 Děkuji

  Reagovat
  • 13.7.2016 (5:28)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   s angličtinou nebude problém. No, transitní víza si můžete zařídit zdarma, ale popravdě co dělat vám neporadím, ještě zkušenost nemám 🙁

   Reagovat
 • 12.7.2016 (19:36)
  Trvalý odkaz

  Absolutně nechápu význam podobných příspěvků, pokud sám autor hned v úvodu od něj odrazuje. Hlava mi to nebere.

  Reagovat
  • 13.7.2016 (5:20)
   Trvalý odkaz

   Já zase absolutně nechápu význam podobných komentářů.

   Autor od ničeho neodrazuje, pouze předkládá co nejvíce informací, aby se čtenář mohl co nejlépe rozhodnout. Včetně odkazu, kde se dozví více. Nejsem prodavač vysavačů a není smyslem Levnocestování něco čtenářům nutit a ani za ně rozhodovat, kdy kam mají jezdit. Každé období má své pro i proti a záleží hlavně na cílech. V sezoně máte lepší počasí, mimo sezonu zase lepší ceny a méně turistů.

   Reagovat
  • 13.7.2016 (5:15)
   Trvalý odkaz

   Bohužel ne v tuto chvíli :). Ale sledujte nás, pokud se něco objeví, určitě o tom napíši.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!