Pro nejrychlejší čtenáře bude určen tip na Bali z Prahy. Využijeme přitom levné letenky na Bali z Prahy za 12390Kč, v kombinaci se 4* hotelem s bazénem, posilovnou a wellnes. Hotel si vyberte dle svých prefrencí, já vybral oblast Kuta, ale je to spíš pro ukázku toho, jak je ubytování na Bali levné a nemyslím si, že by to byla vhodná volba pro každého. Vybrat univerzální ubytování pro všechny ani nejde, protože se liší preference lidí na svatební cestě, party mladých cestovatelů, nebo rodin s dětmi. Klidně kupte jen letenky, hotel na 1-2 dny (kvůli aklimatizaci a zvyknutí si na časový posun) a pak to řešte na místě, nebude to problém.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Bali – Praha zakoupíte zde << Kalendář termínů >>

 

Bali

 

 

Pro názornost jsem vybral datum 30. června – 13. července. Věnujte zvýšenou pozornost delšímu přestupu v Šanghaji a nebojte se ho. Je to skvělá příležitost k jeho poznání.

 

 

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Fontana Hotel Bali´, především díky ceně a hodnocení. Jde vybrat mnohem levnější hotel, ale když už je ubytování za pár korun a na dovolenou jedete 1 -2x do roka, tak proč nevybrat něco kvalitního. Opět ale opakuji, zatímco letenky je nutné koupit okamžitě, s výběrem ubytování si klidně dejte dostatek času. Netřeba to nijak uspěchat, i na místě seženete ubytování bez problémů. I kdybych se snažil sebevíc, nemohu vybrat hotel vhodný pro všechny, protože preference každého jsou jiné. Někdo rád klid, někdo bohatý noční život. Vždy ale sledujte hodnocení hotelu a pod 7,5 nic neberte.

 

Bali

 

 

 

 

Bali z Prahy na 14 dní ve 4* hotelu o letních prázdninách za 17390Kč! (letenky + 4* hotel)

2 komentáře u „Bali z Prahy na 14 dní ve 4* hotelu o letních prázdninách za 17390Kč! (letenky + 4* hotel)

 • 1.7.2016 (8:00)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  narazil jsem na Vašich stránkách na tuto akční nabíku – http://levnocestovani.cz/bali-z-prahy-na-14-dni-ve-4-hotelu-o-letnich-prazdninach-za-17390kc-letenky-4-hotel/, která se však již po přesměrování na pelikan.cz zobrazí jako „Neaktuální“.

  Chci se tedy zeptat, zda-li nevíte o nějaké aktuální akčí nabídce na letenky na Bali (Denpasar)? Případně jestli můžete poradit jak správně hledat? A poslendí dotaz, jestli na základě svých zkušeností můžete odhadnout, zda-li v průběhu července se ještě mohou objevit nebo jestli se zpravidla objevují nějaké akční letenky na Bali? Nebo v těch akčních letenkách žádná pravidelnost není a jedná se o náhdné akce, které nelze předpovídat?

  Potřebovali bychom tam letět kolem 20. čerence a zpět do 10. sprna, pobyt na 14-20 dní.

  Předem děkuji za odpověď

  Reagovat
  • 1.7.2016 (12:21)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   v současnosti bohužel žádné akční letenky na Bali nejsou a kdy se objeví, nejde dopředu odhadnout. Určitě ale o tom případně na Levnocestování napíši.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!