Obnovených akčních letenek z Prahy na Bali a zpět za 12390Kč využijeme v našem dnešním tipu na levnocestování. Termínů je více, můžete tedy letět na delší i kratší dobu. Já pro názornost zvolil 14 dní a 4* ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu o letních prázdninách. Ubytování si samozřejmě můžete zvolit dle svého rozpočtu a preferencí, já vybral dle svého názoru co nejlepší poměr cena/kvalita. Bydlet můžete mnohem levněji, ale tento hotel je velmi dobře hodnocen. V ceně letenky je zavazadlo o váze 23kg a její cena je konečná, vč. všech poplatků. S případným nákupem doporučuji dlouho neotálet, letenky se rychle vyprodají.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Bali – Praha zakoupíte zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky na Bali

 

 

 

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >> (ceny začínají na 500Kč/osobu/pobyt)

 

Já pro názornost vybral toto ubytování za 6687Kč, tedy cca 3350Kč za osobu a pobyt. Vybrat si ale samozřejmě můžete dle vlastních preferencí.

 

63939756

 

 

Hodně lidí řeší stravu, poměrně zbytečně. Na Bali je možností stravování plno a najíte se do sytosti za 30-40Kč. V podstatě tedy proti ČR ještě ušetříte :).

 

Zajímavou alternativou je ubytování v resortu Bali Butterfly, který má českého majitele a jsem s ním v kontaktu. Ten připravuje krom ubytování v resortu pro své klienty i individuální programy – potápění, turistika, relax, sidha lidové léčitelství. Je to tak vhodná volba pro ty čtenáře, kteří chtějí mít dovolenou co nejpohodlnější a bez jazykových bariér. Napsat mu můžete na email gotobali@email.cz

 

IMG_1482

 

Víza potřebovat nebudete, stačí cestovní pas s 6 měsíční platností. Nezapomente rovněž na pojištění a budete-li si půjčovat auto/motorku i mezinárodní řidičský průkaz.

 

 

Bali z Prahy na 14 dní ve 4* hotelu i o letních prázdninách za 15700Kč!
Štítky:    

4 komentáře u „Bali z Prahy na 14 dní ve 4* hotelu i o letních prázdninách za 15700Kč!

 • 19.4.2016 (11:56)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, nemám moc zlušeností s koupí letenek přes internet a možná se budu ptát úplně hloupě. Je normální nebo běžné, že je zpoplatněna platba letenky kartou on-line a její cena je tak vyšší, než při úhradě letenky převodem na účet? Co se stane když budu platit převodem a vybraný let se mezi tím vyprodá platbami on-line?
  Děkuji za rady!

  Reagovat
  • 19.4.2016 (12:19)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   bohužel to poměrně běžné je. Abych pravdu řekl, s platbou převodem nemám zkušenost. Vždy bude záležet na obchodních podmínkách společnosti, ale osobně bych na to příliš nespoléhal, zvlášt pokud jde o chybně naceněný let.

   Reagovat
 • 24.7.2016 (8:23)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, ráda bych během srpna cca na 14 dní jela na Bali za podobně úžasnou cenu, jakou tady uvádíte. Když se ale podívám na Pelikána, ceny jsou např.dnes 24,7,16 kolem 40.000,- jen letenka + na Booking ubytování např. za krásných 10.000,-. Jak bych se mohla dostat ke konkrétní nabídce za tak krásnou cenu jako je ubytování + letenka do 20.000,-?
  Moc děkuji za odpověď.
  Helena

  Reagovat
  • 26.7.2016 (18:49)
   Trvalý odkaz

   Musíte odchytávat akce na letenky. Ale těch 40K je stejně moc, nenastavila jste něco špatně? Normální „neakční“ cena je kolem 15 tisíc.

   Hezké ubytování s bazénem je tu za cca 500Kč pro dvě osoby, tedy 250Kč/osobu.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!