Bali z Prahy na 14 dní ve 4* hotelu i o letních prázdninách za 15700Kč!

Bali z Prahy na 14 dní ve 4* hotelu i o letních prázdninách za 15700Kč!

Obnovených akčních letenek z Prahy na Bali a zpět za 12390Kč využijeme v našem dnešním tipu na levnocestování. Termínů je více, můžete tedy letět na delší i kratší dobu. Já pro názornost zvolil 14 dní a 4* ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu o letních prázdninách. Ubytování si samozřejmě můžete zvolit dle svého rozpočtu a preferencí, já vybral dle svého názoru co nejlepší poměr cena/kvalita. Bydlet můžete mnohem levněji, ale tento hotel je velmi dobře hodnocen. V ceně letenky je zavazadlo o váze 23kg a její cena je konečná, vč. všech poplatků. S případným nákupem doporučuji dlouho neotálet, letenky se rychle vyprodají.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Bali – Praha zakoupíte zde << Kalendář termínů >>

Letenky na Bali

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >> (ceny začínají na 500Kč/osobu/pobyt)

Já pro názornost vybral toto ubytování za 6687Kč, tedy cca 3350Kč za osobu a pobyt. Vybrat si ale samozřejmě můžete dle vlastních preferencí.

63939756

Hodně lidí řeší stravu, poměrně zbytečně. Na Bali je možností stravování plno a najíte se do sytosti za 30-40Kč. V podstatě tedy proti ČR ještě ušetříte :).

Zajímavou alternativou je ubytování v resortu Bali Butterfly, který má českého majitele a jsem s ním v kontaktu. Ten připravuje krom ubytování v resortu pro své klienty i individuální programy – potápění, turistika, relax, sidha lidové léčitelství. Je to tak vhodná volba pro ty čtenáře, kteří chtějí mít dovolenou co nejpohodlnější a bez jazykových bariér. Napsat mu můžete na email gotobali@email.cz

IMG_1482

Víza potřebovat nebudete, stačí cestovní pas s 6 měsíční platností. Nezapomente rovněž na pojištění a budete-li si půjčovat auto/motorku i mezinárodní řidičský průkaz.