Vynikající letecká společnost Qatar Airways dnes nabízí akční letenky ze Skopje na Bali a zpět za 8890Kč, což je výborná cena. A ačkoliv se hlavní město Makedonie může jevit jako hůře dostupné, opak je pravdou – levně se sem dostanete z Bratislavy s leteckou společností Wizzair. Určitou nevýhodou je to, že má v ceně Wizzairu jen příruční zavazadlo, ale s odbaveným bych stejně na Bali nedoporučoval jezdit – je to zbytečné a nepraktické. Výhodou je pak to, že si můžete na prohlídku Makedonie den nebo dva vyčlenit a získat tak zážitky navíc.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pojištění na Bali je v podstatě nutné, protože jinak musíte platit vše hotově a jsou to velké částky. Pokud byste neměli ani peníze, ani pojištění, tak vás dost pravděpodobně ani neošetří. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě, ubytování na Bali atd. To můžete vyřešit přes Booking. Pokud učiníte nákup přes tento odkaz, získáte navíc po skončení pobytu 15 dolarů zpět.

 

Dobře si také naplánujte přestupy a počítejte s tím, že při cestě tam se nevyhnete přespání. Nebral bych to vůbec jako negativum, ubytování je levní a procházka městem bude jistě zajímavá. Nezapomente to ale vzít v potaz při plánování a před nákupem čehokoliv, si to dobře připravte.

 

 

Letenky se budou skládat ze dvou tras, první je lowcostem Wizzair na trase Bratislava – Skopje – Bratislava. Hlavní letenky Skopje – Bratislava – Skopje pak zarezervujte zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky na Bali
Letenky na Bali

 

 

 

Bali z Bratislavy za 9540Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!