Azory si podle nás právem zaslouží označení ráj na zemi. Zdejší nedotčená příroda a vyhlídky vám vezmou dech. Vy tuto část Portugalska můžete navštívit za akční částku díky nabídce aerolinky TAP Portugal. Odlétat budete z dobře dostupné Vídně, vaším cílem bude Ponta Delgada na ostrově Sao Miguel. Aktuálně je možné vybírat z velké spousty termínů. Pokud se na cestu vypravíte od března do konce června nebo od září do ledna příštího roku, zpáteční letenky zakoupíte za 4 790 Kč. Pokud dáte přednost letním prázdninám, připlatíte si 200 Kč. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy na Azory od cestovních kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme přečtení tohoto podrobného návodu >>

 

Při cestách po EU si případně vystačíte s kartičkou pojištěnce, cestovní pojištění je ale jistota. Vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde>>. 

 

Odlétat budete z Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště, cesta tak bude opravdu bezproblémová.

 

Před zakoupením letenek si jako vždy nezapomeňte propočítat přibližné náklady na cestu. Myslete na transfer z/na letiště, stravování, ubytování, cestovní pojištění a případné zapůjčení auta (které doporučujeme vyřídit předem přes Rentalcars). Pokud chcete ostrov opravdu důkladně poznat, s autem to půjde nejsnáz. Spoléhat se jen na hromadnou dopravu nemusí být úplně ono – autobusy tu sice jezdí, většinou ale pouze párkrát za den. Dá se to, chce to ale pořádně plánovat.

 

Ubytování hledejte přes Booking nebo využijte naši slevu na první ubytování rezervované přes stránky Airbnb. Pokud budete mít zapůjčené auto, s výběrem místa ubytování v podstatě nemůžete udělat chybu. Ostrov není velký, tudíž se z jednoho okraje na druhý dostanete poměrně rychle. V případě spoléhání se na autobusy vybírejte pečlivě a vždy si zjistěte, jaké autobusy a jak často daným místem projíždí.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňPonta DelgadaVídeň na období MIMO LETNÍ PRÁZDNINY za 4 790 Kč si můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>. 

 

Letenky VídeňPonta DelgadaVídeň na LETNÍ PRÁZDNINY za 4 990 Kč si můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>. 

 

Letenky na Azorské ostrovy mimo letní prázdniny

 

Letenky na Azorské ostrovy přes letní prázdniny
Azory z Vídně i o letních prázdninách od 4790 Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!