Lákavá nabídka se právě objevila u leteckého dopravce TAP Portugal! V kalendáři dostupných letů jsou nyní ke koupi zpáteční letenky z Prahy na Azory s jedním přestupem v Lisabonu . Za skvělou cenu 3297 Kč se na ostrovy můžete podívat v mnoha termínech, a to až do konce tohoto roku. K vidění jsou nejen nádherné přírodní scenérie, ale například i město Angra do Heroísmo a vinařská kulturní krajina na ostrově Pico. Obě místa jsou zapsána na seznamu kulturního bohatství UNESCO. Pokud však přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, nabídky zájezdů na Azorské ostrovy naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU:  Při cestách na Azorské ostrovy jsou akceptovány akceptovány platné digitální certifikáty EU COVID osvědčující dokončené očkování proti nemoci covid-19, prodělání nemoci covid-19 či podstoupení antigenního testu ne staršího 48 hodin nebo PCR testu ne staršího 72 hodin. V případě Azorských ostrovů platí povinnost předložit negativní výsledek PCR testu nikoliv staršího nežli 72 hodin již před nástupem do letadla s destinací na Azorských ostrovech a následného povinného kontrolního testování v případě pobytu více než 6 dní, případně dalších PCR testů při každé cestě mezi ostrovy. Před cestou doporučujeme sledovat aktuální informace na MZV.  

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, alternativně můžete rezervovat ubytování přes Airbnb.

Letenky Praha –  Ponta Delgada – Praha  s termíny až do konce tohoto roku můžete zarezervovat zde >> Kalendář dostupných letů si můžete prohlédnout a letenky alternativně rezervovat i zde >> Pokud si letenky zakoupíte na stránkách Pelikán, získáte nejen podporu v českém jazyce, ale přispějete i několika korunami na provoz tohoto webu.

Azory z Prahy za 3297 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!