Sníte o Azorských ostrovech? Právě teď přišel ten správný čas začít plánovat! V nabídce letecké společnosti TAP Portugal se objevily akční zpáteční letenky s přestupem v Lisabonu za skvělou cenu 2600 Kč. Na ostrov Sao Miguel se můžete za tuto akční cenu vydat například v lednu 2022 a zpříjemnit si tak začátek nového roku! Letenky jsou dostupné například v termínu 19.1. – 26.1.2022. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, nabídky zájezdů na Azorské ostrovy naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU:  Momentálně je na Azorské ostrovy možné přicestovat pouze pokud předložíte negativní výsledek PCR testu (ne starší než 72 hodin) a vyplníte online formulář.  Vzhledem k tomu, že odlet je až v lednu 2022 budou pravděpodobně platit jiné podmínky. 

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, alternativně můžete rezervovat ubytování přes Airbnb.

Letenky Praha –  Ponta Delgada – Praha  například v termínu 19. 1. – 26.1.  2022 můžete zarezervovat zde >> 

Azory z Prahy za 2600 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!