Tento tip patří všem dobrodruhům, kteří vyhledávají aktivní dovolenou a rádi cestují na vlastní pěst! Našli jsme pro vás totiž akční letenky na Azory, které nyní koupíte jen za 5 590 Kč. Cena je platná za zpáteční let s odletem z Prahy a vybírat můžete z mnoha termínů od ledna do července 2023. Dovolenou si tak můžete naplánovat přesně podle vašich představ a aktivit, které na Azorských ostrovech hodláte provozovat. Pokud vás Azory lákají, ale přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: V případě cestování na Azorské ostrovy byla zrušena povinnost předkládání certifikátů i vyplnění příjezdového formuláře při příletu. Podrobné informace najdete zde. 

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Prahy, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Nezapomeňte se podívat i na nabídky s možností bezplatného storna, oceníte je v případě nečekaných událostí.

Letenky na trase Praha – Ponta Delgada – Praha za 5 590 Kč v termínech od ledna do července 2023 můžete rezervovat zde >>

Azory z Prahy v mnoha termínech za 5590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!