Náš další dnešní tip potěší všechny, kteří rádi cestují po vlastní ose. Inspirujte se naším tipem a zamiřte na nádherné Azorské ostrovy. Letenky s odletem z Vídně jsou dostupné během ledna až března 2023 za cenu  4 590 Kč. Pokud preferujete odlet z Prahy, můžete vybírat z velkého množství termínů od listopadu 2022 do července 2023. Zpáteční letenky v tomto případě pořídíte za cenu 5 390 Kč. Pokud vás Azory lákají, ale přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: V případě cestování na Azorské ostrovy byla zrušena povinnost předkládání certifikátů i vyplnění příjezdového formuláře při příletu. Podrobné informace najdete zde. 

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Nezapomeňte se podívat i na nabídky s možností bezplatného storna, oceníte je v případě nečekaných událostí.

Letenky na trase Vídeň – Ponta Delgada – Vídeň v termínech od ledna do března 2023 můžete rezervovat zde >>

Letenky na trase Praha – Ponta Delgada – Praha v termínech od listopadu 2022 do července 2023 můžete rezervovat zde >> 

 

Azory z Prahy či Vídně v celou řadu termínů od 4590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *