Využijte levných letenek Prahy a navštivte dalekou Austrálii. Tam se vydejte třeba tzv. Velkou pobřežní cestou – silnicí táhnoucí se podél jižního pobřeží Austrálie,  která vás povede kolem nádherných pláže i vysokých útesů. K dispozici je celá řada termínů od března do května. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Austrálie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění vám rozhodně doporučuji nepodcenit, kdyby se vám něco stalo a nebyli byste pojištění, čekal by vás vysoký účet za ošetření. Přehledné online srovnání cestovního pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z Prahy, před nákupem letenek si však nezapomeňte orientačně spočítat všechny další náklady – zejména na ubytování, dopravu a stravu. Austrálie nepatří mezi nejlevnější destinace. Víza si vyřídíte na internetu, informace najdete i v našem článku Vízum do Austrálie.

 

K ubytování můžete využít Booking. Nebo se můžete zaregistrovat na AirBnb přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč na první ubytování a následně si ubytování hledat právě přes jejich stránky.

 

 

Letenky Praha–Melbourne–Praha můžete rezervovat zde v kalendáři termínů.

 

Levné letenky do Melbourne (Austrálie)
Levné letenky do Melbourne (Austrálie)
Austrálie z Prahy za 15990Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!