Uvažujete nad návštěvou Austrálie, ale odrazuje vás vysoká cena letenek? Z  Berlína se do Sydney s China Southern Airlines nyní můžete dopravit za 15 490 Kč. Alternativně můžete zvolit i bližší Mnichov a letenky zakoupit za 15 690 Kč. V ceně je příruční i odbavené zavazadlo. K dispozici je aktuálně celá řada termínů od října tohoto roku do března 2020, můžete si tak volně přizpůsobit i délku pobytu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Austrálie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění vám rozhodně doporučujeme nepodcenit, kdyby se vám něco stalo, čekal by vás nepříjemně vysoký účet za ošetření. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z Berlína (Tegel) či z Mnichova. Do Berlína se můžete letecky dopravit z Prahy s aerolinkou easyJet, ceny letenek však obvykle nejsou příliš příznivé. Přesto jako první omrkněte je, pokud vás nenadchnou, zvolte autobus či vlak. Flixbus vás některými spoji doveze až na letiště, do centra města vás dopraví Regiojet, Eurolines či České dráhy. Na mnichovské letiště vás pak dopraví Flixbus, Regiojet či Eurolines.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte orientačně spočítat všechny další náklady – zejména na ubytování, dopravu a stravu. Austrálie nepatří mezi ty nejlevnější destinace, počítejte s tím, ať nejste nepříjemně překvapeni. Víza si vyřídíte na internetu, informace najdete i v našem článku Vízum do Austrálie.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat na AirBnb přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování a následně si ubytování hledat právě přes tyto stránky.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Berlín–Sydney–Berlín za 15 490 Kč můžete rezervovat zde v kalendáři termínů >>.

 

Letenky Mnichov–Sydney–Mnichov za 15 690 Kč můžete rezervovat zde v kalendáři termínů >>.

 

Letenky Austrálie
Letenky Austrálie
Austrálie z Německa od 15 490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!