Zajímavé Atény můžete nyní navštívit v prodlouženém jarním víkendu za 1060Kč. Odlet je ve středu a návrat v neděli, což je skvělá příležitost navštívit nejenom samotné Atény, ale udělat si výlet i na nejromantičtější řecký ostrov Santorini. Letenky Atény – Santorini – Atény stojí 860Kč a spoj je každý den ráno a večer. Udělat si tak můžete i jednodenní výlet. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Atén přes cestovní kanceláře naleznete zde. Průvodce po Aténách pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž Akropole, vše si pak můžete projít příjemnou procházkou (případně si zaplatit na den vláček tuším za 7€, který jezdí neustále kolem Akropole a oceníte ho zejména pokud sebou máte děti, nebo víno ? ).

 

Hotely si zarezervujte přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky na trase Bratislava – Atény – Bratislava zarezervujte přímo u Ryanairu na datum 10. – 14. dubna. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Za tuto cenu zbývají poslední letenky, ale o pár korun dráž jsou dostupné i další termíny.

 

Pokud byste chtěli navštívit i Santorini, zakupte letenky Athens – Santorini – Athens na také na  Ryanair.com. Termín berte dle svého uvážení, cena je stejná a létá to každý den ráno a večer. Na prohlídku Atén vám stačí jeden celý den když si pospíšíte, dva v poklidu (pokud chcete vidět to nejzajímavější, jinak je určitě co objevovat i delší dobu). 

 

 

Atény v prodlouženém víkendu z Bratislavy za 1060Kč! (s možností za 860Kč navštívit Santorini)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!