Nádherné Atény můžete nyní navštívit v prodlouženém víkendu pouze za 1340Kč. A pokud zatoužíte spojit tento výlet s návštěvou nejromantičtějšího řeckého ostrova Santorini, můžete tak učinit pouze za 800Kč příplatku. Kolik času strávíte v jednotlivých destinacích je přitom zcela na vás, není problém ráno na Santorini odletět a večer se vrátit, stejně jako na něm strávit téměř celý prodloužený víkend a Athény si jenom proběhnout ;). Stejně tak je možné si pobyt prodloužit, datumů je možných více. Průvodce po Aténách naleznete zde, po Santorini pak zde

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před cestu si nezapomeňte jako vždy pečlivě propočítat všechny náklady, zejména za cesty z/na letiště, ubytování a dopravu na místě. Všechny letenky berte pro názornost, je více datumů za stejnou cenu a tyto jsem vybral víceméně náhodně (letět můžete i na delší dobu, než je prodloužený víkend). Zvýšenou pozornost věnujte ověření všech cen, at se vám nestane, že některá letenka mezitím zdraží.

 

Ubytování můžete vzít bud přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč a první ubytování dražší 2000Kč a ubytujte se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

 

Letenky Bratislava – Atény Bratislava zarezervujte na 28. – 31. října přímo na stránkách Ryanair.com za cca 49,9€/ 1340Kč.

 

Letenky z Bratislavy do Atén
Letenky z Bratislavy do Atén

 

 

Letenky Atény – Sanotrini – Atény rezervujte prakticky kdykoliv  přímo na stránkách Ryanair.com za cca 31,2€/ 800Kč. Odlety i přílety jsou 2x denně, možné je tedy i ráno odletět a večer se vrátit.

 

Letenky z Atén na Santorini
Letenky z Atén na Santorini

 

V ceně máte jen příruční zavazadlo, ale to bude na těch pár dní stačit bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Atény (nejen) v prodlouženém víkendu za 1340Kč s možností navštívit Santorini za 800Kč
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!