Domy na smrkových kůlech, Čtvrť červených luceren, všudypřítomná jízdní kola, květinové trhy i pro cizince lákavé cofee shopy. To vše a mnohem více je hlavní město Nizozemska, Amsterdam. S naším tipem se do této destinace plné kontrastů a lákadel můžete vydat začátkem roku a to navíc za velmi zajímavou cenu. Letecký dopravce easyJet uvolnil akční letenky v termínu 4.2. – 6.2.2022 za skvělých 1058 Kč. Zpáteční let můžete přizpůsobit svým potřebám. Pokud nebudete s návratem pospíchat, je k dispozici i let ve večerních hodinách. Jestli vám cestování na vlastní pěst nic neříká, ale Nizozemsko vás nadchlo, podívejte se na nabídky organizovaných pobytů s cestovní kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: Při vjezdu do Nizozemska jsou cestující z České republiky povinni předložit potvrzení o dokončeném očkovaní, nebo prodělání nemoci ne starší 180 dní. Pro neočkované platí, že musí doložit negativní výsledek PCR, nebo antigenního testu. Podrobnosti naleznete na stránkách MZV a před odletem vám doporučujeme informovat se o všech aktualitách.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu vyrazit i mimo Amsterdam, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na únor, doporučujeme tak dát přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Praha – Amsterdam – Praha  v termínu 4.2. – 6.2. 2022 můžete zarezervovat na stránkách easyJet>> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

Amsterdam z Prahy na víkend za 1058 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!