Malebné uličky, úzké vodní kanály a kola všude, kam jen oko dohlédne. To a mnohem více najdete v nizozemském Amsterdamu. Pokud vás návštěva hlavního města Nizozemska láká, určitě vás potěší náš dnešní tip! Díky akčním letenkám společnosti easyJet se můžete do Amsterdamu vydat přímým letem z Prahy. Zpáteční letenky pořídíte například ve víkendovém termínu 28.1. – 30.1. 2022 za super cenu 1050 Kč. Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, organizované zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout kliknutím na tento odkaz. 

INFO KE KORONAVIRU: Nizozemsko zařadilo ČR do kategorie vysoce rizikových zemí. Všichni cestující musí při cestách do Nizozemska předložit EU COVID certifikát a prokázat se očkováním (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní)/ proděláním nemoci / negativním výsledkem antigenního testu (max 24 hod.) nebo negativním výsledkem PCR testu (48 hodin). 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu vyrazit i mimo Amsterdam, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky na trase Praha – Amsterdam – Praha v termínu 28.1. – 30.1. 2022 můžete zarezervovat na stránkách společnosti easyJet>> 

 

Amsterdam z Prahy na víkend za 1050 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!