Akčních letenek od EasyJetu můžete využít k levnému výletu do Amsterdamu. K dispozici je velkmé množství termínů, včetně víkendů. Ku prospěchu vám může být náš průvodce “Jak levně do Amsterdamu“. Cestopis z Amsterdamu od naší čtenářky, naleznete zde. Zájezdy do Amsterdamu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si spočítejte všechny náklady, především pak cenu za ubytování. Amsterdam patří mezi poměrně drahé lokality, ale lepší už to nebude a i tak za návštěvu stojí :). Ušetřit můžete tak, že pojedete ve čtyřech lidech, nebo část výletu budete spát v Rotterdamu, který je levnější a za návštěvu určitě stojí.

 

Ubytování si berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na vaše první ubytování a zarezervujte si pobyt přes AirBnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com například na datum 11. – 13. ledna. Ve 2 lidech je cena 913Kč, pokud vás pojede více, cena ještě o něco klesne (součástí je adm. poplatek, který se hradí jen jednou). Hlídejtesi časy odletu a příletu, může být výhodnější zvolit dražší letenky s příletem ráno a odletem večer, než platit zbytečně další ubytování).

 

Levné letenky do Amsteradu
Levné letenky do Amsteradu

 

 

 

Amsterdam z Prahy na víkend za 913Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!