Výhodných letenek z Prahy můžete využít k víkendu stráveném v Amsterdamu. Já pro názornost zvolil variantu, při které v sobotu odpoledne přiletíte a v neděli večer odletíte, ale není problém strávit v Amstrdamu za stejnou cenu i prodloužený víkend. V tom případě bych vám doporučil i návštěvu nedalekého Rotterdamu. Detailního průvodce po Amsterdamu jsem pro vás připravil zde. Cestopis z Amsterdamu od naší čtenářky, naleznete zde. Zájezdy do Amstrdamu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

okud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si spočítejte všechny náklady, především pak cenu za ubytování. Amsterdam patří mezi poměrně drahé lokality, ale lepší už to nebude a i tak za návštěvu stojí :). Ušetřit můžete tak, že pojedete ve čtyřech lidech, nebo část výletu budete spát v Rotterdamu, který je levnější a za návštěvu určitě stojí. Ubytování si berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na vaše první ubytování a zarezervujte si pobyt přes AirBnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com na datum 25. – 26.11. Ve 2 lidech je cena 1320Kč, pokud vás pojede více, cena ještě více klesne.

 

 

Amsterdam z Prahy na víkend za 1320Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!