Výhodných letenek z Prahy můžete využít k víkendu stráveném v Amsterdamu. Já pro názornost zvolil variantu, při které v sobotu odpoledne přiletíte a v neděli večer odletíte. Pokud byste v neděli zvolili dřívější odlet, dostanete se ještě na nižší částku, ale nedává to moc smysl. Zvolit můžete i prodloužený víkend, v tom případě bych vám doporučil i návštěvu nedalekého Rotterdamu. Ku prospěchu vám může být náš průvodce „Jak levně do Amsterdamu„. Cestopis z Amsterdamu od naší čtenářky, naleznete zde. Zájezdy do Amsterdamu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si spočítejte všechny náklady, především pak cenu za ubytování. Amsterdam patří mezi poměrně drahé lokality, ale lepší už to nebude a i tak za návštěvu stojí :). Ušetřit můžete tak, že pojedete ve čtyřech lidech, nebo část výletu budete spát v Rotterdamu, který je levnější a za návštěvu určitě stojí.

 

Ubytování si berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na vaše první ubytování a zarezervujte si pobyt přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com například na datum 19. – 20. ledna. Ve 2 lidech je cena 1110Kč, pokud vás pojede více, cena ještě více klesne. K dispozici je i víkend před a po tomto datum. Mimo víkendy se s cenou dá dostat ještě níže.

 

Levné letenky z Prahy do Amsterdamu
Levné letenky z Prahy do Amsterdamu

 

 

 

Amsterdam z Prahy na víkend za 1110Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!