Máte políčeno na levné letenky do Jordánska? S naším tipem můžete do Ammánu vyrazit za 518 Kč z Prahy a to hned z kraje roku 2022. Nízkonákladový letecký dopravce Ryanair má posledních pár volných sedadel za tuto cenu v termínu 8.1. – 15.1.2022, nakoupí tak jen ti nejrychlejší. Pokud byste raději Jordánsko navštívili organizovaně s cestovní kanceláří, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před vstupem na území Jordánska musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší 72 hodin, musí mít sjednané pojištění, které zahrnuje krytí v případě nákazy covid-19 a dále si musí nainstalovat trasovací aplikaci AMAN. Pro neočkované cestující navíc platí povinnost vyplnit registraci na webu https://registration.questlabjo.com/ a zaplatí si příletový PCR test. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Jordánsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, využijte Airbnb. Odlétá se až v lednu, zvažte proto ubytování s možností bezplatného storna.

Letenky na trase Praha –Ammán–Praha v termínu 8.1. – 15.1. 2022 rezervujte přímo na stránkách Ryanair Alternativně můžete letenky zakoupit i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale nákup proběhne v češtině a vy zároveň přispějete na chod tohoto webu.

Ammán z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!