pixabay, 20/8/2020, aljaska

Nekonečná nedotčená příroda, vysoké hory, ale i dech beroucí jezera, okouzlující flóra, ale i divoká fauna. Aljaška je zkrátka a dobře takovým malým rájem na zemi, a to vám potvrdí snad každý, kdo sem jednou zavítal. Využijte proto akčních letenek společnosti KLM za skvělých 11 490 Kč s odletem z Vídně na letiště Anchorage! Termíny si můžete vybírat od března do července následujícího roku. 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup na Aljašku, jakožto součást Spojených států, je stále kvůli pandemii zakázán. Tento akční tip je tedy zejména pro ty, kteří nemohou dovolenou plánovat na poslední chvíli a věří, stejně tak, jako my, že podmínky pro cestování budou příští rok přívětivější. Sledujte proto průběžně aktuální dění ve světě. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. 

 

Před cestou si budete muset vyřídit i cestovní vízum ESTA. Lze jej zařídit pohodlně online, a to přes tento odkaz. 

 

Před nákupem letenek proveďte alespoň přibližnou kalkulaci celé dovolené, cesta na Aljašku není nejlevnější záležitostí, za to si můžete být jisti, že každá utracená koruna bude stát za to. Nezapomeňte tedy na ceny ubytování, stravování a zejména i dopravy na místě. Prohlédněte si proto nabídku půjčoven automobilů na Rentalcars. V žádném případě pak nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Určitě se však vyplatí poptat se na cestovatelských fórech či vašich známých, kteří s cestováním po Aljašce mají zkušenosti a mohou vám dobře poradit. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Anchorage – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky na Aljašku
Aljaška z Vídně i na letní prázdniny 2021 za 11 490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!