Kromě Bulharska (viz náš článek o lince Praha-Varna) se na palubě WizzAir můžete podívat také do Albánie. Odlétat budete přímo z Prahy, let bude přímý. Cena zpátečních letenek začíná na 1 208 Kč s členstvím Wizzair, bez něj je o něco vyšší. S naplánováním celé cesty vám pomůže praktický článek „ALBÁNIE křížem krážem„. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy do Albánie naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1. června má Albánie otevřené pozemní hranice, letiště zatím zůstává uzavřeno, ale předpokládá se jeho otevření. Při návratu do ČR je zatím nutné předkládat test nebo dodržet karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, pročtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Vždy raději doporučujeme vyřídit cestovní pojištění. Na online srovnání dostupných možností se podívejte na tomto odkazu >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před cestou si přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady včetně dopravy do/z Prahy, dopravy v Albánii, ubytování atd. Pokud Albánii plánujete projet, auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely naleznete na Bookingu. Podívejte se také na web Airbnb. Při registraci přes tento odkaz získáte znatelnou slevu na svůj první pobyt. Vzhledem k aktuální situaci je vhodné rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaTiranaPraha například v termínu 20.–27. července (pondělí až pondělí) můžete zarezervovat na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Tirana Wizzair
Letenky z Prahy do Tirany, červenec
Albánie z Prahy o letních prázdninách od 1208 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!