Albánie z Prahy na 8 dní do výborně hodnoceného 4* hotelu za 6600Kč (letenky + hotel)

Albánie z Prahy na 8 dní do výborně hodnoceného 4* hotelu za 6600Kč (letenky + hotel)

Výhodných letenek od Čedoku z Prahy do Albánie a zpět za 3990Kč využijeme k našemu dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Letenky jsem spojil s výborně hodnoceným 4* hotelem, ale vybrat si samozřejmě můžete ubytování skromnější a ještě více ušetřit. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy do Albánie naleznete zde.

Ps: Omylem jsem původně dal do nadpisu nápis „přes CK“, ale jde o individuální turistiku a správně tak má být „letenky + hotel“. Všiml jsem si toho hned po odeslání, ale emaily a upozornění se už rozeslaly. Omlouvám se za chybu, dělali jsme do noci na novém webu a 4 hodinky spánku mi evidentně nesvědčí :).

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu v Albánii, stravu atd. Auto si můžete půjčit zde.

Další letenky do objednávky přidáte přes volbu „Přidat pokoj“ :). Čedok nemá prodej charterových letenek moc pořešený.

Rovněž věnujte zvýšenou pozornost tomu, že letenek je vždy jen několik, často jen jedna. Já před zveřejněním kontroluji zda jsou alespon dvě, ale je jasné, že poptávka je vyšší než nabídka a tak tip nebude mít dlouhého trvání. Pokud vám systém nedovolí přidat „další pokoj“ ( ? ) víc letenek není. At to to někdo neřeší tak, že bude chtít nakoupit letenky postupně – to nejde. Stejně tak se někomu stává, že ho to přesměruje na hlavní stránku Čedoku, místo na letenku. Zde bohužel nevím čím to je, ale lidem pomáhá, když změní prohlížeč. Případně si to můžete na jejich stránkách vyhledat ručně.

Letenky Praha – Albánie – Praha můžete zarezervovat zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby. Prostředek náhledu jsem zkrátil, aby to nebylo na půl hodiny rolování.

V ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg.

Všechny hotely v Drači na toto datum naleznete zde >>

Já pro názornost vybral tento 4* hotel. Nicméně si vyberte ubytování dle svých představ a možností.