Zájezd na Krétu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 9 990 Kč!

O akci
Zpříjemněte si podzimní dny odletem na Krétu! Čeká vás týdenní pobyt s All Inclusive v letovisku Bali, kde se nachází hotel Resol. Leží jen kousek od pláže a v okolí najdete kavárny, taverny, obchůdky i promenádu. Dále se těšte na bazén s pool barem, animační programy a nabídku sportovních aktivit. Děti jistě potěší miniklub, hřiště a brouzdaliště. Kompletní zájezd nyní u CK EXIM tours zakoupíte za skvělých 9 990 Kč na osobu!
Více informací o Krétě najdete v našem průvodci Krétou.
Zájezd zahrnuje
- Letenky z Prahy na Krétu a zpět
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby delegáta
Další výhodné zájezdy na Krétu či do jiných destinací můžete vyhledat v našem šikovném srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Resol na Krétě se nachází v letovisku Bali, v příjemné zahradní zóně jen pár kroků od pláže – přibližně 100 m vzdálené. Hotelový areál nabízí bazén, bar u bazénu, snack bar a restauraci. Pro hosty je k dispozici i možnost vodních sportů na pláži. Hotel je ideální pro méně náročné cestovatele, kteří ocení výhodnou polohu, klidnější prostředí i základní komfort a chtějí mít obchodní a restaurační možnosti Bali takřka na dosah.
- Recenze hotelu Resol naleznete zde
Podmínky vstupu
Pro vstup do Řecka vám postačí platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Aktuální podmínky doporučujeme ověřit na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Heraklion
- Vaší cestovní kanceláří bude EXIM tours
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách CK EXIM tours
- Recenze hotelu Resol naleznete zde

