Letecká společnost AirAsia dala do oběhu na všech svých trasách akční letenky za 10 ringitů, tedy zhruba 55Kč. Pokud přemýšlíte o návštěvě JV Asie příští rok od ledna do srpna, určitě s nákupem neváhejte. Na „hlavní“ letenky do Asie si ještě musíte počkat, ale přípoje už můžete zakoupit nyní. Společnost AirAsia mám osobně rád, poskytují skvělé a profesionální služby za skvělé ceny. Letenky můžete zakoupit na období od ledna do srpna příštího roku.

 

<

 

Letenky rezervujte přímo na webu dopravce AirAsia >>

 

Akční letenky po Asii
Akční letenky po Asii

 

S nákupem je samozřejmě nutné dlouho neotálet, nejlevnější letenky rychle mizí. V základní ceně máte jen příruční zavazadlo, ale cestovat po JV Asii jinak, než jen s batohem, ani nezkoušejte :). Skoro nic tu nepotřebujete a pokud by vám něco mělo chybět, snadno a levně si to na místě dokoupíte.

 

Konkrétnější využití jsou v podstatě dvě. První varianta je, že nakoupíte letenky např. Z Bangkoku, nebo Kuala Lumpur a počkáte si na nějakou z akcí do těchto měst, která se na Levnocestování jistě objeví.

 

Druhá varianta je je využít tyto letenky k cestě kolem světa :). Zakoupíte např. letenky přes Dubaj na Srí Lanku (cca 6500Kč) a následně se za pár korun můžete dostat po celé JV Asii. Zpět to vezmete přes Austrálii, Hawai a se společností Norwegian.com se vrátíte zpět do Evropy. Je to snažší, než to takhle vypadá (sám tenhle „výlet“ už od února absolvuji).

 

Je to samozřejmě na cílech každého, ale sám bych doporučil trasu Praha – Dubaj – Srí Lanka – Maledivy – Singapur- přejet po Malajsii do Thajska – Kambodža – Vietnam – Jižní Korea – Japonsko – Filipíny – Indonésie – Austrálie – Zéland – Hawai – západ USA – NY – Miami – Kodaň – Praha.

 

 

 

Akční letenky po JV Asii za 55Kč! (Mauritius, Borneo, Langkawi a jiné)
Štítky:    

4 komentáře u „Akční letenky po JV Asii za 55Kč! (Mauritius, Borneo, Langkawi a jiné)

 • 14.6.2016 (7:33)
  Trvalý odkaz

  Podařilo se Vám dokončit nákup letenek po Asii?
  Mě se poslední krok několikrát nezdařil….?

  Reagovat
  • 14.6.2016 (8:12)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   imho jde o to, že letenky ryche mizí a než krok dokončíte, tak se vyprodají.

   Reagovat
 • 14.6.2016 (12:07)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  kde na strankach najdu tuto speciální nabídku nabízejí se mi ta velmi výhodné ceny jen letenky z Kuala Lumpur aspoj Zéland – Hawai vůbec 🙁

  Reagovat
  • 14.6.2016 (13:55)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, akce byla včera, ted už nic zajímaveho bohužel nenajdete.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!