Letenky a kufr jako dárek k Vánocům

Dvě letenky za cenu jedné? To je nabídka, která se neodmítá a využít ji můžete pouze dnes u společnosti Ryanair. Z Prahy do Rigy, Varšavy, Londýna, nebo Pescary se dostanete za cenu pod 600 Kč, Zadar vyjde na 849 Kč a váš doprovod cestuje zdarma. Odletět můžete i z dobře dostupného Brna, Ostravy, nebo dalších vybraných letišť. Nabídka není limitována, můžete zakoupit libovolný počet letenek a vždy na vybrané trase získáte druhou letenku gratis.

INFO KE KORONAVIRU: Cestováni do zahraničí je stále ještě v některých destinacích podmíněno splněním různých podmínek, především prokázáním bezinfekčnosti, či potvrzením o proočkování. Situace se mění každým dnem a doporučujeme ještě před cestou zkontrolovat náš cestovatelský semafor, kde informace pravidelně aktualizujeme.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >>  Inspiraci na zajímavá místa můžete načerpat v našich online průvodcích.

Před cestou si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Nevíte, co Vás kde potká, obzvlášť v dnešní době a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Před odletem si také propočítejte všechny náklady. Nezapomeňte započítat již zmíněné pojištění, jídlo, dopravu z/na letiště, ubytování a také určitě navštívíte nějaké památky. Chcete-li cestovat po vlastní ose, auto si rezervujte předem zde.

Letenky v akci 1+1 (například na trase Praha – Riga za 669.- a k tomu druhou zdarma) rezervujte u dopravce Ryanair

Akce u Ryanair: 2 letenky za cenu jedné! (pouze dnes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!