Plánujete letos valentýnské překvapení, nebo jen rádi cestujete ve dvou? Pouze do dnešní půlnoci můžete využít skvělé akce společnosti Ryanair na letenky 1+1 zdarma. V nabídce je spousta destinací s odletem z Prahy, Brna i ostatních blízkých letišť. Na výběr je Pisa, Boloňa, Benátky, Krakow a mnoho dalších oblíbených měst, pokud cestujete z Brna, můžete odletět za skvělou cenu do Londýna. Tato akce platí na vybrané lety, uskutečněné v období 1.2. – 28.2.2022. Na nic tak nečekejte a domluvte se, kam vyrazíte.

INFO KE KORONAVIRU: Cestováni do zahraničí je stále ještě v některých destinacích podmíněno splněním různých podmínek, především prokázáním bezinfekčnosti, či potvrzením o proočkování. Situace se mění každým dnem a doporučujeme ještě před cestou zkontrolovat náš cestovatelský semafor, kde informace pravidelně aktualizujeme.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >>  Inspiraci na zajímavá místa můžete načerpat v našich online průvodcích.

Před cestou si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Nevíte, co Vás kde potká, obzvlášť v dnešní době a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Před odletem si také propočítejte všechny náklady. Nezapomeňte započítat již zmíněné pojištění, jídlo, dopravu z/na letiště, ubytování a také určitě navštívíte nějaké památky. Chcete-li cestovat po vlastní ose, auto si rezervujte předem zde.

Letenky v akci 1+1 (například na trase Praha – Benátky za 446.- a k tomu druhou zdarma) rezervujte u dopravce Ryanair

Akce Ryanair – Ke každé letence druhá zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!