Pokud chcete svou drahou polovičku k Valentýnu překvapit letenkami nebo jen vyrazit na zahraniční výlet, určitě vám padne do oka akce letecké společnosti Ryanair. Ta nabízí ke každé zakoupené letence druhou za poloviční cenu. Letenky je nutné rezervovat do dnešní půlnoci a na cestu vyrazit v období 10.2. – 31.3.2022. Z Prahy v rámci této akce můžete vyrazit například do  Billundu, Goteborgu, Bruselu, Londýna, Rigy nebo Budapešti. Do akce jsou zahrnuta i italská města Benátky, Bari, Milán, Pisa nebo Bologna. Pokud vás to táhne za hranice Evropy, můžete se vydat například do jordánského Ammánu. Velký výběr zvýhodněných letenek najdete i při odletu z Vídně. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou se nezapomeňte informovat o aktuálních příjezdových podmínkách do dané země. Informace můžete přehledně sledovat na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost nebo hledáte další užitečné rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>. Pokud plánujete v dané destinaci cestovat, zvažte i pronájem auta. Přehledné srovnání nabídek najdete na portálu Rentalcars >>. 

Ubytování v destinaci můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Zvýhodněné letenky z Prahy rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Přehled všech destinací, na které se akce vztahuje naleznete zde >>

Akce Ryanair: Ke každé letence druhá za polovic!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!