Navštivte adventní trhy v Itálii! Letenky do Milána s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 778 Kč. Na cestu se vydáte v pátek, návrat je plánován na pondělí. Nemusíte tak vyplýtvat příliš dnů dovolené, na druhou stranu budete mít dostatek času na prohlídku vánočně ozdobeného města. Zamířit nutně nemusíte do Milána, kouzelnou atmosféru nabízí také poklidnější městečko Bergamo nás nadchlo dokonce víc než Milán. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Milána s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před zakoupením letenek nezapomeňte na kalkulaci ceny celého výletu. Myslete na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Pozornost věnujte tomu, že nepřiletíte přímo do Milána, ale na letiště pojmenované Milán Bergamo. Z něj je to blíž do Bergama (cesta autobusem zabere cca 20 minut), do Milána je to pak 1 hodina cesty.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Pokud chcete ušetřit, levněji než v Miláně se obvykle ubytujete v již zmíněném Bergamu.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha v termínu 6.–9. prosince (pátek až pondělí) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Při cestě tam i zpět můžete vybírat ze dvou časů odletu (ranní a odpolední), svou volbu přizpůsobte zejména tomu, na jakou hodinu se budete na letiště dostávat lépe.

 

Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Milán
Letenky Milán
Adventní Milán na prodloužený víkend z Prahy za 778 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!