O předvánočním víkendu si udělejte výlet do Nizozemska! Eindhoven sice nepatří mezi tak známá místa jako Amsterdam, přesto má rozhodně také co nabídnout. Prohlédněte si moderní architekturu jako například budovu Evoluon, projděte se centrem města a večer zamiřte do ulice Stratumseind, kde to v noci pořádně žije. Výlet si můžete udělat i do okolí města, případně do již zmíněného Amsterdamu vzdáleného cca 120 km. Zpáteční letenky z Prahy nyní zakoupíte za 518 Kč s tím, že na cestu se vydáte v pátek, návrat je plánován pondělní večer. Toto je tip na individuální cestování, nabídky cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

 

TIP: Zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Veškeré potřebné informace naleznete v tomto podrobném návodu >> .

 

Cestovní pojištění pro kratší cesty po Evropě sice není absolutně nezbytné, jeho vyřízení však doporučujeme. Pokud by se vám cokoliv stalo, s cestovním pojištěním máte jistotu, že náklady na ošetření uhradí pojišťovna. Na přehledné online srovnání se můžete podívat zde >>.

 

I když je odlet z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek nezapomeňte připočítat také náklady na výše zmíněné pojištění, transfer z/na letiště v Nizozemsku, stravování a ubytování.

 

Ubytování můžete vyřešit buď klasicky přes Booking, nebo využít naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaEindhovenPraha v termínu 13. až 16. prosince (pátek až pondělí) můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Daný termín bude pravděpodobně rychle vyprodán, v nabídce jsou ale i další za stejnou či lehce vyšší cenu. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Eindhoven
Letenky Eindhoven
Adventní Eindhoven z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!