V předvánočním období si udělejte výlet do krásně nazdobené Budapešti s dokonalou atmosférou! Letenky z Prahy nyní pořídíte už za 518 Kč. Odlétat budete ve středu odpoledne, návrat je plánován na pondělí (ráno či odpoledne, vybírat můžete ze dvou časů). Na místě tak strávíte 4 celé dny, z nichž jeden určitě věnujte odpočinku v lázních, další návštěvě vánočních trhů. Další tipy na to, co v Budapešti neminout, můžete najít v cestopisech našich čtenářů „Budapešť ve čtyřech dnech“ a „Evropské skvosty – Budapešt“. Toto je tip na individuální dovolenou, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po EU sice není nezbytně nutné, nicméně stojí jen pár korun a poskytuje vám jistotu, že v případě ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem i přesto nezapomeňte spočítat náklady na celou cestu. Budapešť je naštěstí známá svými přívětivými cenami, které jsou na podobné úrovni jako u nás, někdy i o něco nižší.

 

Všechny hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Ještě levnější alternativou obvykle bývá využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb, zvažte proto i tuto možnost.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Budapešť–Praha na termín 27. listopadu až 2. prosince zarezervujte přímo na stránkách Ryanair. Za stejnou cenu je aktuálně dostupný i krátký termín od 9. do 11. prosince zde, případně další za lehce vyšší částku.

 

Alternativně můžete letenky zakoupit přes českého prodejce, cena je navýšena o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Budapešť
Letenky Budapešť
Adventní Budapešť z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!