Vyrazte si na vlastní pěst a poznejte Spojené arabské emiráty. Využít k tomu můžete náš další tip, ve kterém vám ukážeme nabídku, která se neodmítá. Právě teď totiž pořídíte akční letenky z Vídně do Abú Dhabí jen za 2630 Kč. Cena je platná za zpáteční let a na výběr je hned několik termínů. Letenky koupíte u nízkonákladovky WizzAir, ale pro lepší vyhledávání termínů jsme pro vás našli i přehledný kalendář na portále Pelikán. Pokud vás SAE lákají, ale preferujete organizované cestování, zájezdy od cestovních  kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující musí před cestou předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti pak probíhají namátkové PCR testy. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery ve Spojených arabských emirátech, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování ve Spojených arabských emirátech můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Vídeň – Abú Dhabí – Vídeň můžete rezervovat na stránkách letecké společnosti Wizz Air >> Pro lepší orientaci v dostupných termínech navštivte stránky ověřeného českého prodejce

Abú Dhabí z Vídně za 2630 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!