Po delší době vám opět přinášíme oblíbenou instagramovou inspiraci. Vybrali jsme pro vás další profily, kteří mají zajímavé, cestovatelské fotky a jejich tvůrci jsou momentálně na cestě a svoje dobrodružství sepisují na blogy či točí videa. Nechcete se inspirovat, jak na cesty, tak pro krásné fotografie z cest. Máme pro vás široký výběr z různých koutů světa.

 

 

 

@annerockwell

Lifestylová blogerka Anet se vydala na cestu kolem světa a vše dokumentuje u sebe na blogu, ale hlavně i na instagramu, kde najdete tipy, rady a triky na cestování. Pobyla nějakou dobu v Portugalsku a Lisabonu a následně se přesunula do Paříže. Její kroky, ale povedou ještě dál, určitě se podívejte na její krásné fotky.

 

 

@epicbetch

Kristýnka z Thajska vám určitě není cizí. Její nádherné fotky jsou doopravdy okouzlující. Není to ale jenom Thajsko a Bangkok! Nyní ji čeká mezinárodní svatba a to určitě za to stojí sledovat. Máme rádi hlavně jemné tóny jejích fotek, které ale i představují pravou tvář Thajska.

 

 

@janaintheworld

Jana má krásné, příjemné fotky a určitě si zaslouží více pozornosti. Je to velká, dobrodružná cestovatelka a můžeme vám zaručit, že se zamilujete do jejích plážových fotek z různých destinacích. A určitě zde najdete i něco na zub! 🙂

 

 

@suzifromtheblog

Zuzka a její život v Maďarsku. Další slečna, která nelení, co se cestování týče. Žije v Budapešti a její oblíbené místo je Izrael, nedávno také navštívila zajímavou destinaci v USA. Jen koukněte na její fotky a nezapomeňte se podívat i na její blog.

 

 

@vilikuv_svet

Další z účtů, který si určitě zaslouží o moc více pozornosti je Ivo a jeho překrásné, dobrodružné fotky. Čekejte přírodu, výlety, batoh a jedem někam do světa! U jeho instagramu se nudit nebudete a bude vás nutit vytáhnout paty z baráku. 

 

@ejnets

Anet vám znovu připomínáme, jelikož brzo opustí Lisabon, kde momentálně žije a chystá se na cestu po Francii, Belgii a hned vzápětí dělat dobrovolníka do Jižní Ameriky, do Peru. Na jejím blogu i najdete spousty tipů na Portugalsko, které je také super destinace na krásný, prosluněný podzim.

 

 

@cestujsdetmi.sk

To by bylo, abychom nepřipomněli instagram s dětmi výletníky kolem celého světa. Při pohledu na fotky těchto malých dobrodruhů budete chtít hned vyrazit. Jsou to neuvěřitelné pláže a zábavu střídá nekonečné množství zážitků. Jen se sami podívejte a nechte se okouzlit!

 

 

Doufáme, že se vám náš další výběr líbil a instagramy si prohlédnete. Nezapomeňte sledovat i náš instagram, kde pravidelně sdílíme nové články, akce a naše oblíbené fotky z vašich cest. Najdete nás tam jako @levnocestovani.

 

 

 

8 inspirujících insta účtů na cesty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!