7 blogerů pro cestu do exotického Thajska II.

7 blogerů pro cestu do exotického Thajska II.

Představujeme vám další sedmičku blogerů, kteří procestovali důkladně Thajsko a mohou vám pomoci v plánu vaší cesty za dobrodružstvím po této krásné zemi. Najdete zde opět cenové relace, itineráře, cestopisy či příběhy o životě v Thajsku. A v neposlední řadě záplavu fotek, které vás jistě navnadí si sbalit kufry, pokud ještě nad dovolenou v Thajsku váháte.

<

benetka.co

Kristýnka vás vezme do neturistických částí Thajska, jako třeba do oázy klidu Koh Yao Noi. Užili si zde krásnou pohodu a Thajsko vám doporučí jako destinaci i pro začínající cestovatele. Její fotky jsou doopravdy krásné a inspirují vás na cestu.

Cestology

Ukecaného Kryštofa vám snad ani nemusíme představovat, je to další pán youtuber vnašem výběru a Thajsko zkoumal velmi řádně a za levno. U jeho videí se velmi pobavíte, takže doporučujeme, i když se třeba do Thajska hned nechystáte. Cestu vám vždy představí stím největším dobrodružstvím a za ty nejnižší ceny, cožjako levnocestovatelé jistě oceníte :).

ivanagreslikova.com

Cestovatelka Ivana vám Thajsko ukáže z trochu jiné perspektivy. Její trefný článek„Prečo nejazdiť na slonovi v Thajsku?“ by si měl každý před cestou do Asie přečíst, jelikož tato atrakce musí velmi rychle skončit. Předá vám i další užitečné rady, jako např. co podniknout vBangkoku, čijak se sbalit do batohu a cestovat „nalehko“.

misstravelfairy.com

Další blogerka, která vám může doopravdy dobře poradit a má spousty kvalitních článků o Thajsku, je Terka. VThajsku totiž pobyla několik měsíců a učila tam angličtinu. Její články jsou velmi podrobné a obsáhlé na informace, tudíž doporučujeme pečlivě nastudovat. Poví vám třeba o městě Chiang Mai v severním Thajsku, které je jako dělané pro digitální nomády a doporučí vám, co zde nesmíte vynechat. Vše vám hezky vykalkuluje, abyste neutráceli za zbytečnosti a užili si vše do sytosti. Doporučujeme článek „11 tipů na skvělé zážitky v Thajsku“.

traveliv.sk

Díky blogu Jána a Livky si můžete udělat jasnou představu, jak by vaše cesta po Thajsku mohla vypadat. Doporučujeme článeko thajských festivalech Yi Peng a Loy Krathong, které pro vás budou nezapomentulným zážitkem, pokud se do Thajska chystáte na podzim. Dále ve svých cestopisech mapují thajské destinace jako Krabi, ostrov Koh Lanta či největší města severního Thajska: Chiang Mai a Chiang Rai s mnoha překrásnými chrámy a v obklopení hor a panenské přírody.

lucyontheroad.net

Další blogerka, která má prozkoumané jak severní, tak i jižní Thajsko. Právě severní oblasti Thajskazačínají být díky svým národním parkům a překrásné přírodě čím dál populárnější. Lucky fotoreportáž vám vše ukáže v plné kráse. Celé okruhy vždy najdete shrnuté vjednom článku, tudíž je vše přehledné a fotky daného místa máte hned při ruce. Pokud potřebujete rychlou pomoc na cestu, určitě volte Lucky blog. Lucka strávila i krásný den ve sloním útulku, kde se o slony pomohla starat. Moc krásný zážitek, doporučujeme.

covertheroad.com

Blogerka Kate vás vezme nejen do Thajska, ale celkově si libuje vJV Asii. Ukáže vámmísta, která jsou doopravdy magická, třeba do národního parku Koh Tarutao vprovincii Satun, to vám je krása nevídaná! Nechte se od Kate inspirovat právě na cestu sem, veškeré info najdete u ní na blogu.

Snad se vám náš výběr všech blogerů líbil a pomohl vám s plánem cesty,

Aneta, www.ejnets.com