Léto začíná být v plném proudu a my vám přinášíme další dávku letních blogerů a jejich výletů. Přes evropské pláže, hory až po surfování. Nechte se inspirovat dobrodružným životem našich oblíbenců a koukněte na jejich slunné články. Tentokrát jsme vybrali blogerky, které objevují krásné letní destinace pro akční, odpočinkovou či poznávací dovolenou.

 

<

 

underonesky.blog

Anglie je na léto velmi oblíbenou destinací, především pak Londýn. Renča vám na jejím blogu ale ukáže, že to jde i bez Londýna a vezme vás do různých zákoutí Anglie – malých malebných vesniček či univerzitních měst, které rozhodně stojí za návštěvu. Pokud si projdete její články pečlivě, najdete i výlety do Německa a na pohádkové hrady, které mohou být pro léto příjemným zpestřením.

 

 

surftheearth.eu

Šárka vás vezme surfovat, protože to je něco, co by měl člověk jednou za život určitě zkusit – a kdy jindy, než právě v létě :)! Surfováním ale Šárka rozhodně nekončí, koukněte na její články z Evropy, jak se vyhnout turistům v Paříži nebo jak si vydělat na Mallorce. Její blog je perfektní na přípravu itineráře letní dovolené.

 

 

obrazemblog.wordpress.com

Slovinsko je země, kam je určitě potřeba se podívat, má toho tolik co nabídnout. A Adélka vás tam vezme :)! Po shlédnutí jejích fotek budete chtít tuhle rozmanitou zemi navštívit. Slovinsko vypadá víc než pohádkově a rozhodně nebude tolik přelidněné, jako klasické letní destinace. U Adélky nenajdete ale jen Slovinsko, vezme vás také do Holandska, kde nějakou dobu pobyla a může vám dát skvělé tipy, kam vyrazit i mimo Amsterdam.

 

 

lifestylebirdie.com

Naše oblíbená life-style blogerka Terka se vydala do Říma a dá vám podrobný návod, jak si město užít na maximum. Nejen, že vám ukáže krásné fotky, ale i skvělá místa, která nesmíte v Římě vynechat a možná o nich ani nevíte. A pokud vám Řím nestačí – co takhle cesta po Americe? Tu má Terka taky v záloze :). Nezapomeňte kouknout i na její videa!

 

 

<

 

marblog.cz

Martina vás vezme z Evropy ven, nedávno totiž byla v New Yorku a může vám ukázat krásy této metropole, která je často vyhledávaná právě na léto a prázdniny. Pokud prozkoumáte její cestovatelskou část blogu, najdete i další oblíbené destinace jako Veronu, Milano či nedaleký Berlín. Na jejím blogu naleznete spousty tipů, kam na letní výlety po Evropě.

 

 

janaintheworld.com

Velmi oblíbenou destinací Středozemního moře je i Malorka. Jana vás sem vezme a to pěkně podrobně. Pokud se na Mallorcu chystáte, začtěte se do jejího blogu a o nic nepřijdete. Jana má ráda roadtripy a ty jsou na léto jako dělané – nechejte se inspirovat:)! Kromě Malorky, píše Jana i o Francii, která je na léto přímo snová.

 

 

benetka.co

Náš výběr ukončíme blogem dobrodružné Kristy. Ta vás pro změnu naláká cestopisy z panenské přírody a hor snadno dostupného Norska. Krista se vydala ale i mnohem dál a to do exotické Asie, konkrétně Thajska, Laosu, Barmy, Kambodži či na Srí Lanku. Její fotky jsou naprosto úchvatné a její dobrodružství vás přesvědčí o tom, že „wanderlust“ doopravdy existuje a budete si chtít podobné dobrodružství prožít na vlastní kůži nebo alespoň pročítáním jejího poutavého vyprávění :).

 

 

Doufáme, že se inspirujete a někam brzo vyrazíte.

Aneta, www.ejnets.com

 

 

7 blogerek pro dovolenkovou inspiraci
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!