Ať už letos plánujete rodinnou dovolenou, nebo se do Thajska chystáte vyrazit v partě přátel  s batohem na zádech, dnešní článek vám bude nápomocný. Thajsko je rozlehlá země, a proto jsme pečlivě vybrali blogery, kteří zde buď žijí nebo Thajsko prozkoumali vážně dopodrobna. Jejich cestopisy vám ulehčí rozhodování, kam v Thajsku vyrazit. Zde totiž rozhodně platí, že by byla škoda zůstávat jen na jednom místě. Thajsko je destinace, kam se vyplatí jet bez cestovky, ušetřit tak dost peněz a ještě si užít plánování itineráře podle vlastních představ. Přes rušná města, dechberoucí ostrovy a nekonečné pláže, tady máte první dávku našich oblíbených blogerů.

 

 

<

 

epicbetch.com

Kdo jiný vám může nabídnout praktické tipy ohledně Thajska, než Kristýna z blogu Epic Betch. Žije tam už nějaký ten pátek a ví co a jak. Na jejích stránkách naleznete nespočet cestopisů, inspirace a videí, které vám dají jasnou představu, co od dovolené v Asii očekávat a na co se můžete těšit.  Sama žije v Bangkoku a její blog byste měli studovat jako bibli, pokud se chystáte do Thajska. 

 

 

wanderlustcouple.cz

Andrea a David vám Thajsko nastíní jako úplným nováčkům, jelikož i pro ně to byla v roce 2012 první větší cesta. Představí vám detailní itinerář, cenové relace a skvělý plán cesty. Uvidíte díky nim vše potřebné a dostanete praktické tipy i varování. Jejich krásné fotky vás rozhodně nenechají chladnými :).

 

 

aniesonge.com

Blogerka Anie v Thajsku pobyla a pracovala a to konkrétně na ostrově Koh Samui. Sice už tam nějakou dobu není, ale určitě u ní najdete vtipné, inspirující a poučné články. Svými fotografiemi vás naláká na průzračnou vodu a krásné pláže a k tomu vám poví svůj příběh. Počíst si na blogu můžete o tom, jak se v Thajsku usadili, pracovali a co všechno tam prožili. Její články jsou psané většinou deníkovou formou, ale o to víc se vám budou líbit a hodit jako zajímavé čtení na cesty.

 

 

veronikaelmundo.com

Verča je zkušená cestovatelka, která je už nějakou dobu na cestě a její blog je plný užitečných tipů. Pokud chcete cestovat do Thajska a obáváte se financí a rozpočtu, Verči blog je zlatý grál na dovolenou za hubičku. Samotný článek „Ako ušetriť v Thajsku – Lacno do Thajska“ vám dá jasnou představu a můžete začít plánovat. Navíc vám poradí, jak zvládnout cestu do Thajska na vlastní pěst a bez cestovky.

 

 

nacestachzasny.blogspot.pt

Lenky blog nás zaujal hlavně díky jejímu citu pro psaní a způsobu, jakým vám provede patřičnou zemí. Chcete Thajsko bez turistů a přitom zažít ty krásné, snové pláže? Přečtěte si Lenky článek: „Thajsko bez davů turistů? Existuje! Seznamte se s ostrovy Ko Kut, Ko Mak a Ko Wai“. S lenkou naleznete turismem nezasažená místa a až uvidíte její fotky, wanderlust vás chytne za srdce.

 

 

mikibeth.cz

Dnešní výběr zakončíme cestovatelem a blogerem Mikim, u kterého nenaleznete jen články, ale i videa. Thajsko má velmi pečlivě rozdělené na Jižní a Severní část a vše řádně prozkoumané. Každý den a každou cestu vám dopodrobna rozepíše, přidá video a řekne vám nejen tipy na cestu, ale i zážitky a ukáže fantastické fotky.

 

 

Tímto ještě nekončíme a příště vás čeká další část, máte se na co těšit :)!

Aneta, www.ejnets.com

 

6 blogerů pro cestu do exotického Thajska I.
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!