Pokud hledáte levnou dovolenou na srpen, mohl by vás zaujmout náš další levnocestovatelský tip. Bude směřovat na krásný řecký ostrov Korfu, kam nás dostanou právě zlevněné letenky z/do Bratislavy za 2760Kč. I když jsem vybral ubytování v centru Kávosu, kam se snadno dostanete i veřejnou dopravou, vřele doporučuji pronájem auta a ostrov si projet. Podrobného průvodce po Korfu, naleznete zde. Dovolenou na Korfu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Bratislavy se velmi dobře dostanete např. s Eurolines, nebo StudentAgency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Všechna ubytování na Korfu v toto datum, naleznete zde >>

 

Velmi levně vychází Vicky’s Guesthouse a to na 3784Kč za celý pobyt pro dvě osoby, tedy cca 1900kč/osobu. Vybrat si samozřejmě můžete ubytování kvalitnější, ale tohle nevypadá špatně a ušetřené peníze můžete investovat do pronájmu auta. Rezervovat ho můžete zde >>

 

KOrfu

 

 

Co se týká dopravy po ostrově, zcela jistě je nejlepší volbou pronájem auta, např. přes RentalCars. Pokud si auto ale půjčovat nechcete, od letiště k hotelu se velmi snadno dostanete autobusem za 120Kč. Cesta trvá cca 75 minut a jízdní řády naleznete zde. Berte je ale s nadhledem, zvlášt co se týká brzkého odletu poslední den a nespoléhejte se na ně. Řekové si pod dochvilností představují něco rámcově jiného, než si představujeme u nás :). Naše čtenářka paní/slečna Markéta, která už tuto cenu podnikla, doporučuje na poslední noc hotel Bretagne. Je jen 400 metrů od letiště a tak na něj v pohodě došli a ráno se nemuseli stresovat.

 

Korfu

 

 

 

Korfu na 8 dní v srpnu za 4650Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!