Pokud hledáte levnou dovolenou na srpen, mohl by vás zaujmout náš další levnocestovatelský tip. Bude směřovat na krásný řecký ostrov Korfu, kam nás dostanou právě zlevněné letenky z/do Bratislavy za 2760Kč. I když jsem vybral ubytování v centru Kávosu, kam se snadno dostanete i veřejnou dopravou, vřele doporučuji pronájem auta a ostrov si projet. Podrobného průvodce po Korfu, naleznete zde. Dovolenou na Korfu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Bratislavy se velmi dobře dostanete např. s Eurolines, nebo StudentAgency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Všechna ubytování na Korfu v toto datum, naleznete zde >>

 

Velmi levně vychází Vicky’s Guesthouse a to na 3784Kč za celý pobyt pro dvě osoby, tedy cca 1900kč/osobu. Vybrat si samozřejmě můžete ubytování kvalitnější, ale tohle nevypadá špatně a ušetřené peníze můžete investovat do pronájmu auta. Rezervovat ho můžete zde >>

 

KOrfu

 

 

Co se týká dopravy po ostrově, zcela jistě je nejlepší volbou pronájem auta, např. přes RentalCars. Pokud si auto ale půjčovat nechcete, od letiště k hotelu se velmi snadno dostanete autobusem za 120Kč. Cesta trvá cca 75 minut a jízdní řády naleznete zde. Berte je ale s nadhledem, zvlášt co se týká brzkého odletu poslední den a nespoléhejte se na ně. Řekové si pod dochvilností představují něco rámcově jiného, než si představujeme u nás :). Naše čtenářka paní/slečna Markéta, která už tuto cenu podnikla, doporučuje na poslední noc hotel Bretagne. Je jen 400 metrů od letiště a tak na něj v pohodě došli a ráno se nemuseli stresovat.

 

Korfu

 

 

 

Korfu na 8 dní v srpnu za 4650Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!