Megabus dnes přišel s akcí, během které rozdává 200.000 jízdenek zcela zdarma (uhradíte jen poplatek půl libry, tedy cca 16Kč). Jízdenky jsou dostupné po celé Velké Británii a to od 9. ledna do 9. února 2017. Jízdenky zdarma se dají krásně využít k nočním přesunům a ušetřit tak za drahé ubytování. Doporučoval bych např. ranní let do Londýna, ten si projít a večer ve 22:30 nasednout na Megabus do Edinburghu, který podle mého patří mezi nejkrásnější města Evropy. Z něho pak můžete zamířit zpět domů, nebo opět nočním busem do Londýna :). S cenou letenek se můžete vejít do tisícovky a je to tak ideální příležitost pro lidi, kteří chtějí cestovat i s malým rozpočtem.

 

 

Megabus uvolňuje jízdenky do oběhu postupně, vždy 2 měsíce předem. Nejrozumnější proto je najít si levné letenky do Londýna a následně počkat, až se vám jízdenky uvolní. Samozřejmě si to chce s nákupem pospíšit, míst zdarma je omezený počet a zájemců bude více.

 

Do Londýna se dostanete např. se společnostmi Ryanair.com, Wizzair.com, nebo EasyJet. Z nebo do Edinburghu se dostanete nejlevněji Ryanairem z Bratislavy.

 

Jízdenky rezervujte přímo na Megabus.com.

 

 

1

 

 

Pro názorný příklad, aby čtenáři pochopili jak to myslím, uvedu termín 18. – 19. ledna. Na tento noční přejezd už sice jízdenky zdarma nejsou, ale i jízdenka za libru není špatná :).

 

18. ledna zamíříme z Prahy hned brzy ráno do Londýna za 459Kč s Ryanairem.

 

1

 

 

Projdeme si Londýn a na večer si koupíme jízdenku do Edinburghu.

 

1

 

 

Edinburgh si v klidu projdete a v 17:40 zamíříte letadlem za cca 480Kč do Bratislavy. Opět s Ryanairem.

 

 

1

 

 

Tento plán si můžete samozřejmě upravit dle svých preferencí, nebo ho uskutečnit i jindy (jízdenky od 1 libry či Eura nabízí Megabus po celý rok pro prvních pár míst v autobuse).

20000 jízdenek od Megabusu ZDARMA! (navštivte např. Londýn s Edinburghem za 940Kč!)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!