Instagram je jedna z našich nejoblíbenějších sociálních sítí, kde hledat inspiraci na cestování. Obzvláště při plánování letních výletů. V tomto článku vám proto ukážeme naše oblíbence, kteří vás navnadí na letní atmosféru a objevování nových míst. Nechte se inspirovat jejich fotkami, stejně jako my. Tentokrát jsme vybrali samé dámy a většina z nich žije na cestách, mají krásné fotky a zaslouží si více pozornosti. Zajímavé instagramy hledáme neustále, proto můžete v budoucnu podobných článků očekávat více :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

@miles.and.smiles.away

Jana je momentálně ve Vietnamu a ukáže vám nespočet krásných míst a zeleně z této půvabné země. Ale nejen odsud, vezme vás všude, na neskutečně pohádková místa. Budete chtít okamžitě skočit do letadla a přidat se k ní!

 

 

@luuovertheocean

Lucka žije v Kanadě a okouzlí vás svým pastelovým instagramem či nedávným výletem do Peru, který si podle fotek moc užila. Cestuje neustále do všech koutů světa, takže si nenechte její dobrodružství a fotky ujít.

 

 

@pohledzahranice

Martina by si zasloužila určitě více pozornosti, její fotky z výletů jsou přímo úžasné a tentokrát to nebudou jen pohádkové pláže, ale i hory, výšlapy a túry. Nedávno procestovala Madeiru a má na svém instagramu nejen super fotky, ale i spousty informací na výlety.

 

 

@ejnets

Aneta žije v Lisabonu a cestuje po jeho okolí, do Španělska či nedávno také navštívila Madeiru, která je teď velmi oblíbená. Potrpí si na barevné fotky, street art a tajná zákoutí Lisabonu. Fotky portugalských pláží a postřehy ze surfování vás určitě donutí o Portugalsku uvažovat.

 

 

@lucia.brezianska

Lucia vás vezme všude. Na Srí Lanku, do Španělska či do Turecka. Ať už jste fanouškem zimní či letní dovolené, nabídne vám od všeho trochu a vy se do jejích romantických fotek zamilujete, stejně jako míst, které vám představuje skrz její fotoaparát. Tak neváhejte a také vyražte prozkoumat třeba Tenerife.

 

 

@1001voyagesgourmands

Míša žije v Belgii a má nejen krásné fotky, ale hlavně na cestách řádně ochutnává a to nás moc baví. Nepředstaví vám tak jen cestovatelské perly, ale i co si tam dát k snědku. Už jen fotky jídla nás nutí se zamyslet, zda nechceme jet třeba do Portorika.

 

 

@lenkazlamalova

Lenka nás očarovala krásnými fotkami z New Yorku. Má velmi profesionální fotky a doporučí vám vždy něco dobrého. Určitě doporučujeme se podívat na její barevné posty z Itálie, které zvládla vyfotit bez lidí okolo, což je třeba na ostrově Burano nadlidský úkol.

 

 

@misstravelfairy

Terka je velká cestovatelka z Prahy s veselými, barevnými fotkami z Barcelony, Dubaje či Thajska. Fotky má velmi kvalitní a taky vám ráda ukáže, kde si dát co dobrého. Baví nás i její originální fotky z Česka a Prahy.

 

 

@travel_with_blondie

Cestovatelka Markét vás momentálně vezme do Mexika, hned bychom jeli! Její fotky jsou neuvěřitelné, hlavně ta průzračná voda nás láká. Její instagram není ale jen o plážích, ale i o výletech po Skotsku, Londýně nebo k nám za hranice. Další slečna, která jen tak neposedí na místě.

 

 

@anetakubu

Anet studovala ve Slovinsku a na jejích fotkách můžete vidět krásy této maličké země. Ale nezůstala u toho a taky ráda zkoumá neustále nová místa. Je libo Maledivy, Portugalsko či Španělsko? Už chystá další výlety, tak se nezapomeňte u ní inspirovat.

 

 

 

 

10 insta účtů pro letní inspiraci
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!