Den v Madridu, týden na Kanárech a 2 dny v Paříži za 7790Kč (všechny letenky a hotely)

Den v Madridu, týden na Kanárech a 2 dny v Paříži za 7790Kč (všechny letenky a hotely)

Protože včerejší příspěvek Týden na Mallorce a v Paříži za 5550Kč (všechny letenky a hotely) se setkal u našich čtenářů s velkým zájmem, přináším další obdobný tip, kdy strávíme den v Madridu, týden na Kanárech a 2 dny v Paříži. Pevně věřím, že se vám dnešní tip bude také líbit, vymyšlení a sepsání dalo dost práce :). Itinerář cesty může vypadat složitě, ale netřeba se toho bát, je to snažší, než se zdá. 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Odlet i přílet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se dostanete např. autobusy Student Agency.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Naše putování započne 30.9., na kdy si zakoupíme letenky z Bratislavy do Madridu za cca 870Kč na Ryanair.com (nutno vyplnit ručně).

1

V Madridu máte dvě možnosti, bud se v něm zdržet 32 hodin, nebo 8. Rozhodnutí je zcela na Vás, cena zůstane stejná. Osobně bych pokládal za velkou škodu téhle zastávky nevyužít a tak dál budeme počítat s možností, že v něm den zůstanete. Můžete zůstat i déle, ale to už pokládám za zbytečné.

Hotely v Madridu na 30.9. seřazené dle ceny naleznete zde >>

Rozumné ubytování nalezenete už od 300Kč/os. Průvodce Madridem bohužel ještě sepsaný není, ale do odletu bych to měl stihnout.

Druhý den 1.10. budeme pokračovat z Madridu do Lanzarote za cca 1100Kč. Letenky zakupte na Ryanair.com (nutno vyplnit ručně)

1

Na Lanzarote se zdržíme od 1.10. do 8.10. Rozumné je zapůjčit si na tuto dovolenou auto a ostrov si projet. Případně můžete využít trajekt/místní leteckou dopravu a navštívit i další z Kanárských ostrovů. V případě potřeby napište do komentářů kdy a kam se chcete podívat, dohledávám vám spojení. Z počasí nemějte obavy, Kanárské ostrovy svádí k návštěvě po celý rok a začátkem října bude pořád pěkné počasí.

Lanzarote
Lanzarote

Hotely na Lanzarote v období na od 1.10. do 8.10. seřazené dle ceny naleznete zde >>

Rozumné ubytování se dá sehnat za 2500Kč/týden/osoba v podobě tohoto hotelu >>  Má dobrou polohu a skvělé hodnocení.

Z dopravy na letiště a zpět nemusíte mít obavy, taxi vás vyjde na cca 250Kč. Mapa je zde >>

Po týdnu na Kanárech nás bude čekat přesun do Paříže. Ten nám zajistí letenka Lanzarote – Paříž za cca 1100Kč na Ryanair.com (nutno vyplnit ručně)

1

Z Paříže můžeme odletět za 2 hodiny do Bratislavy, ale to by mi přišla velká škoda a tak si načrtneme variantu, kdy v ní ještě 2 dny zůstaneme. To je na prohlídku ideální čas. V Paříži tak budeme data čtvrtek 8. října – sobota 10 října.

paříž35

Hotely v Paříži v období na od 8.10. do 10.10. seřazené dle ceny naleznete zde >>

Nejrozumější volbou je myslím tento hotel, díky poloze a ceně 1300Kč / os / 2 noci.

Průvodce Paříží naleznete zde >>

V sobotu nás pak čeká cesta domů. To zajistí letenky Paříž – Bratislava na 10 října za cca 620Kč.

1

Všechny letenky zahrnují  příruční zavazadlo a např. kabelku,nebo tašku na notebook. Může to vypadat jako nevýhoda, ale odbavené zavazadlo by na podobné dovolené ztrácelo smysl, zdržovalo by vás a v případě komplikací na letišti vám značně výlet zkomplikovalo. Z vlastní zkušenosti musím říct, že batoh stačí při cestování bohatě jak mě, tak mojí ženě a to v rámci úspor vozíme sebou i spoustu jídla.

Závěrečná kalkulace

Letenky Bratislava – Madrid 870Kč

Hotel v Madridu 300Kč

Letenky Madrid – Lanzarote 1100Kč

Pobyt na Lanzarote 2500Kč

Letenky Lanzarote – Paříž 1100Kč

Pobyt v Paříži za 1300Kč

Letenky Paříž – Bratislava za 620Kč

————–

Celkem 7790Kč

Do úvahy berte, že letenky + hotely představují jen část nákladů. S jídlem se při rozumném nakupování vejdete do podobné částky, jako byste projedli doma, ale další náklady představují např. různé vstupy, zapůjčení automobilu, transféry atd. I tak vás ale dovolená vyjde mnohem levněji, než byste za zaplatili za samotné Kanárské ostrovy přes CK. A zážitky budou někde zcela jinde.

Paříž pro zamilované
Paříž pro zamilované