Zážitková dovolená: Gran Canaria z Prahy za 4400Kč

Pro milovníky zážitkových dovolených jsem připravil následující sklatbu levných letenek, která vám umožnuje strávit 18 hodin v Bruselu, 9 dní na Grand Canarii a Lanzarote (poměr dní je na vás), den v Basileji a kolik času potřebujete v Dráždanech. Zní to možná poměrně šíleně, ale osobně tyhle výlety miluji a ze zkušenosti mohu říct, že když se vrátíte, přijde vám, jako byste byli na dovolené mnohem delší dobu, o zážitcích ani nemluvě. Odlet je přitom přímo z Prahy a návrat do dobře dostupných Dráždan. Budu velice rád za zpětnou vazbu – chci Levnocestování směřovat směrem, který je atraktivní pro jeho čtenáře a tomu hodlám i články přizpůsobovat. Čtenost přitom není všem, rád bych psal takové články, které lidé skutečně využijí.

 

Před článkem doporučuji přečíst: Jak na individuální turistiku – podrobný návod.

 

Naše zážitková dovolená začne v Praze, konkrétně 25.8. v 16:20, kdy si koupíte letenku na Ryanair.com Praha – Brusel za 999Kč.

V Bruselu budete mít 18 hodin na prozkoumání města, případně můžete navštívit Bruggy či Ghent (ale to by bylo opravdu hodně na skok a zvažte, zda vám to za to stojí).

 

Brusel

Brusel

 

 

Z Bruselu budeme pokračovat 26.8. ve 12:35 na ostrov Gran Canaria. Opět opoužijeme Ryanair.com, kde za letenku zaplatíme 1055Kč. Využít můžete i našeho průvodce.

 

Gran Canaria

Gran Canaria

 

 

Na Gran Canarii můžete strávit času dle libosti. Přesun na sousedící Lanzarote je možný každý den několikrát za 1271Kč. Letenky nakupujte zde >> I když se to může zdát zbytečné, každý z Kanárských ostrovů je velice specifický a určitě stojí za to jich poznat více.

 

Lanzarote

Lanzarote

 

 

Z Lanzarote se přesuneme 5.9. v 10:30 do Basileje. Tentokrát k tomu využijeme společnost EasyJet a jejich letenku za 297Kč + 200Kč poplatky.

 

Basilej

Basilej

 

 

Následující den nás pak čeká poslední cesta letadlem a opět k tomu využijeme společnost EasyJet a to na trase Basilej – Dráždany. Ty bych také doporučoval k prohlídce.

 

Dráždany

Dráždany

 

 

Mějte na paměti, že cena za letenky, představuje jenom část nákladů. Někde musíte spát, něco jíst, nějak se přesouvat po městech a na/z letiště (nicméně pokud budete kupovat vše s rozmyslem, je reálné se vejít do rozpočtu klasické dovolené). Uvědomuji si, že to není dovolená pro každého, ale věřím, že nejsem na světě sám, koho podobné výlety baví a zrelaxují víc, než 10 dní strávených na pláži. Zvlášt když se dá dohromady dobrá parta lidí, co nahradí vodu vinným střikem :).

 

Ubytování volte přes Booking, využít můžete také naši slevu 600Kč na Airbnb přes náš slevový kupon.

 

Auto si můžete půjčit přes Rentalcars, autobusy můžete hledat přes mapy.levnocestovani.cz

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Daniel 19.7.2015, 8:04

  Ahoj, super, víc takových článků 😉 Akorát jsem teda nesehnal nikoho k sobě, takže kdyby někdo sháněl parťáka, tak já poletím 😉

  Odpovědět
 • defuser

  Libuska 18.7.2015, 17:17

  Ahoj,je to super;) takhle jsme byli letos na dovce a bylo to fajn 😉 kdyby se ti podarilo levne sehnat Thajsko,budu moc rada:) diky za tve prispevkyprispevky! Klidne muzes vic takovych …

  Odpovědět
 • defuser

  Alena 18.7.2015, 11:37

  Vaše nabídky jsou skvělé. Moc se mi líbí zajímavé kombinace letenek a míst, která člověk může vidět během jedné dovolené. Škoda, že mi práce neumožňuje využít aktuální nabídky. Stále však doufám, že se něco vyskytne během mé dovolené a skočím po tom:)
  Díky moc. Alena

  Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.