Zakynthos z Prahy na 8 dní za 7700Kč (nebo ve 4 lidech za 5900Kč)

Last minute letenek z Prahy na Zakynthos za 2990Kč využijeme k našemu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud pojedete ve dvou, vyjdou vás letenky + ubytování na 7700Kč/os. Poku byste jeli ve 4, na osobu vás dovolená vyjde pouze 5900Kč. Alternativou je využít pouze letenky a do odbaveného zavazadla, které je v ceně, si přibalit stan. To už je na preferencích každého čtenáře. Detailního průvodce po Zakynthosu naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Zakynthosu přes cestovní kancelář, všechny nabídky naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Předtím, než budete cokoliv kupovat, si ověřte dostupnost jak ubytování, tak letenek a vezměte je současně. Stejně tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, tedy i dopravu z letiště k domu a pak zpět.

 

Letenky Praha – Zakynthos – Praha za 2990Kč můžete zarezervovat zde >>

 

 

a

 

V ceně máte příruční i odbavené zavazadlo.

 

Všechna ubytování v tento termín pro 2 osoby, naleznete zde >>

Všechna ubytování v tento termín pro 4 osoby, naleznete zde >>

 

Alternativou je využít slevu 600Kč na váš první pobyt zde a ubytovat se přes AirBnb. Jde o to, že vám místní pronajmou svůj dům a dá se tak ušetřit. Osobně tuto službu využívám často.

 

U dvou osob bych volil Climati Studios za 9458Kč/8 dní/2 osoby. Jsou skvěle hodnocena a za ty peníze není moc co řešit. Rezervovat je můžete zde >>

 

a

 

 

U 4 osob je situce složitější. Nejlevněji vychází No Name Apartments za 11620Kč/4 osoby. Nejsou špatně hodnoceny, ale stejně bych zauvažoval nad tím si pár korun připlatit a vzít Hera Zakynthos hotel. Ten je hodnocen ještě lépe. Případně si můžete vybrat nějaký jiný, blíže moře. Možností je více.

 

a

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.