Úžasný Valentýn: Milán a Paříž z Prahy na víkend za 4090Kč! Všechny letenky + hotely.

Seine in Paris with Eiffel tower in autumn time

Seine in Paris with Eiffel tower in autumn time

Protože se blíží Vánoce, mám tu pro Vás jeden tip na úžasný Valentýnský víkend z Prahy, který by mohl zaujmout i ty, kteří tomuto svátku příliš nakloněni nejsou. V pátek odpoledne odletíte přímo z Prahy do kouzelného Milána, kde budete mít více jak 24 hodin na prohlídku a případné nákupy. Druhý den v podvečer přeletíte z Milána do Paříže, kde po ubytování z vlastní zkušenosti vřele doporučuji navštívit noční Eiffelovku a následně to vzít procházkou kolem Seiny k muzeu Louvre a dál ke katedrále Notre Dame. V neděli na Valentýna se můžete věnovat klasické prohlídce Paříže a v podvečer před odletem doporučuji procházku Monmarte a baziliku Sacré-Coeur, odkud je nádherný výhled na celou Paříž a jde dle mého názoru o nejromatičtější místo této metropole. Dopřejte si na to dostatek času a nezapomente navštívit i místní trh (pokud máte v plánu šampanské, nakupte ho v supermarketu předem, na místě je dost draho).

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Zakoupit budete potřebovat 3 letenky – Z Prahy do Milána, z Milána do Paříže a z Paříže zpět do Prahy. Všechny zakupte v jednom nákupu na EasyJet.com.

 

Nejdřív nakupte letenky Praha – Milán na pátek 12. února. Následně klikněte na „Přidat další lety“ (červeně jsem zakroužkoval)

 

 

Akční letenky do Milána

 

 

 

Následně přidejte letenky Milán – Paříž na sobotu 13.2. a opět klikněte na „Přidat další lety„. Čas odletu je na vašich preferencích, dejte si ale pozor, z jakého letiště zvolíte odlet. Já vybral Malpensu (letí v lepší časy).

 

Akční letenky do Milána

 

 

 

A jako poslední nakupte letenku na neděli 14.2. z Paříže do Prahy.

 

Akční letenky do Milána

 

 

 

Jak je z náhledu patrné, všechny letenky vás vyjdou na 5404Kč/2 osoby, tedy 2702Kč/os. Cena zahrnuje veškeré poplatky a doporučoval bych s nákupem neotálet – počet míst v letadlech je omezen a s obsazeností bude cena stoupat.

 

V ceně je pouze příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm + kabelka či notebook. Odbavené zavazadlo by ale stejně na víkend nemělo smysl a i když se dá přikoupit, rozhodně to nedoporučuji.

 

 

 

 

 

Milán

 

Nejlevněji se z letiště dostanete autobusy, které vždy odjíždějí z Terminálu 1, někdy i z Terminálu 2. První možností je Malpensa Bus Express, který Vás zaveze za cca 5,5€ během 1 h 10 min na hlavní nádraží. Tento autobus jezdí od 6:30 v 10 minutových intervalech. Druhou možností je o něco rychlejší Malpensa Shuttle Air Pullman, který za 7 € nabízí asi o 20 minut rychlejší transfer, tyto autobusy zároveň jezdí již od 5:30.

 

Průvodce Milánem najdete zde >>

 

Ubytování v Miláně je drahé a tak bych zvolil hotel Brasil Milan. Je přímo v centru, na Milán je levný (670Kč/os) a blízko hotelu je supermarket Carefour, což vám pomůže snížit náklady. Pokud vám tento hotel nevyhovuje, výběr ze všech hotelů, srovnaných dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

 

 

 

Paříž

Na letišti nalezneme tři terminály, které jsou navzájem propojeny vláčkem zvaným CDG Val. Vláček je zadarmo a jezdí v intervalech mezi 3 a 6 minutami, jízda mezi terminály trvá přibližně 8 minut. Pro dopravu z letiště na hotel bude v drtivé většině případů zapotřebí dostat se na terminál č. 3. Nejlevněji se z letiště dostanete autobusovými linkami 350 a 351, které Vás zhruba během hodiny dostanou na zastávku metra Gare de l´Est. Za jízdu se platí třemi lístky Ticket T+, které se v trafice prodávají po 10 kusech za 13,30 €, jízda Vás tedy přijde na 3,99 €.

 

Průvodce Paříží naleznete zde >>

 

K ubytování bych vybral hotel Campanile Paris 19 – La Villette za 750Kč/os. Dají se najít i levnější hotely, ale tenhle je skvěle hodnocen a 3 minuty od metra. A když už ušetříte na letenkách, tak si přece pěkný hotel na noc v Paříži zasloužíte ;).

 

 

Akční letenky do Milána

 

 

Pokud vám tento hotel nevyhovuje, zde jsou všechny hotely na toto datum, srovnané dle ceny >>

 

 

 

Celkově kalkulace tedy vychází na 2700Kč za letenky a 1380Kč za obě ubytování pro jednu osobu. Snížením kvality hotelů můžete ještě několik stovek ušetřit, stejně jako si jde připlatit a vybrat kvalitnější hotely. To už je na každém. Při plánování ale berte v potaz, že letenky a hotely představují jen část nákladů. Další náklady bude tvořit doprava na místě, jídlo, případné vstupy atd.

 

Pokud vám rozpočet celý nákup nedovoluje, nakupte nyní letenky a hotel vemte později. Zatímco letenek je omezený počet, hotel vždycky nějaký seženete. Ale i tam bych doporučoval včasnější nákup vzhledem k faktu, že Valentýn přiláká do Paříže jistě více lidí :).

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.