Romantická dovolená snů. Řím, Santorini a Benátky v jednom zájezdu z Prahy za 4160Kč!

Pokud toužíte po originálním dárku, přemýšlíte nad svatební cestou, nebo jenom chcete potěšit svoji partnerku, mohl by vám přijít vhod dnešní tip na levnocestování. Navštívíme při něm z Prahy úžasný Řím, odpočineme si na nejromantičtějším ostrově Santorini a předtím, než se vrátíme zpět do Prahy, prozkoumáme ještě velmi zajímavé Benátky. Já celý plán naplánoval na 8 dní v červnu, ale můžete to vzít jen jako inspiraci a přizpůsobit si dovolenou jak délkou, tak časem stráveným v jednotlivých destinacích.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením nezapomente vzít v úvahu všechny náklady –  cenu za ubytování, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, stravu. Ono i tak vás to vyjde na podobnou částku, jako dovolená v Chorvatsku přes CK, ale je zkrátka nutné počítat s tím, že letenky představují jenom část nákladů a dobře si to naplánovat.

 

Naše dovolená započne 20. června, kdy z Prahy zamíříme do Říma za 44,9€, tedy cca 1220Kč. Letenky zakupte na Vueling.com

 

1

 

 

Na Řím jsem dal 3 dny, pokud je to vaše první návštěva, je to tak akorát. Ale upravit si to můžete dle svých preferencí.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já bych volil pension HelloKitty. Nabízí velmi dobrý poměr ceny/kvality/polohy.

 

 

Průvodce Římem naleznete zde >>

 

V pátek 23. června zamíříme z Říma na nejromantičtější ostrov Santorini za 49,9€, tedy cca 1350Kč. Letenky zakupte opět na Vueling.com Při koupi 2 letenek bude cena vyšší o cca 10€, za tuhle cenu zbývá poslední letenka. Ale i tak je to pořád dobrý :).

 

 

1

 

 

 

Na Santorini se zdržíme do pondělí 26. června. Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já bych doporučoval Babis hotel. Za skvělou cenu získáte velmi dobře hodnocené ubytování s bazénem a hlavně, dopravu na letiště zdarma + bezplatnou kyvadlovou dopravu do města Fira.

 

1

 

 

Detailního průvodce po ostrově Santorini, jsem pro vás připravil zde.

 

26. června pak ze Santorini zamíříme do Benátek. Letenky zakupte na EasyJet.com společně s letenkami z Benátek do Prahy. Za každou rezervaci se totiž hradí poplatek a pomůže vám to tedy ušetřit. Cena za oba lety pro 2 osoby je 3180Kč. Tedy necelých 1600Kč za osobu.

 

 

1

 

 

 

Všechny hotely v Benátkách na toto datum, naleznete zde. Volil bych hotel Tivoli, nabízí dobrý poměr ceny/kvality a sám jsem v něm v Benátkách bydlel :).

 

Detailního průvodce Benátkami, naleznete zde.

 

Pokud pojedete, dejte mi prosím vědět, jak se vám výlet líbil. Sepsání a vymýšlení zabralo přes dvě hodiny, tak at vím, že to nebyla zbytečná práce :). Hotely berte hned po letenkách, ono něco vždy seženete, ale čím dřív nakoupíte, tím větší výběr máte. A levné, kvalitní ubytování, samozřejmě mizí jako první.

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Marty 18.12.2016, 8:36

  Super kombinace 🙂 až na ten Babiš Hotel 😀 😀

  Odpovědět
  • defuser

   admin 18.12.2016, 18:51

   Jn, taky mě to rozezsmálo – jednou spíte v HelloKitty, podruhé v Babišovi 😀

   Odpovědět
 • defuser

  Pavel Amiridis 17.12.2016, 23:11

  Super! Díky za tip!

  A pozor!! Kdo by chtěl strávit více času na Santorini i v Benátkách, tak kombinace Santorini->Benátky 28.6. a Benátky->Praha 2.7. vyjde ještě levněji

  Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.