SLEVA 75% Albánie na 8 dní s All Inclusive za 6000Kč (odlet Praha)

Albánie na last minute

Do Albánie míří náš dnešní druhý tip na levnou last minute dovolenou. Předem chci upozornit na hodnocení hotelu, které je pouze přijatelné. Proto si pečlivě přečtěte recenze a zvažte co z kritizovaného pro vás je a co není problém (část kritiky směřuje např. k nefunkční TV, opakující se snídaně atd., což člověk může vzhledem k ceně snadno tolerovat). I přes hodnocení jsem se rozhodl dovolenou zařadit, protože za cenu 6 tisíc, která zahrnuje letenky, hotel, transféry, All Inclusive a služby delegáta, jde pořád o velice dobrou nabídku.

 

Dovolenou můžete zakoupit zde >>

 

1

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.